Wpis z mikrobloga

@Matti28: Nic nie będzie. XD Kiedys byłem młodym gniewnym społeczniakiem. Wielokrotnie spisywany, nękany a poza okiem monitoringu nawet palowany. Gazem tez dostałem nie raz. Byłem na każdej antyrządowej manifestacji. Na prawie każdej gdzie ktoś walczył o prawa. Chociażby tak pospolite jak swobodne przemieszczanie się. Pisałem dużo pism - każde tak samo olewane albo umarzane. Pamietam to dziwne uczucie jak musiałem wytłumaczyć wykładowcy na studiach ze muszę się zwolnić i nie mogę
@Matti28: Akurat jestem libertarianinem, neguje istnienie jakiegokolwiek panstawa. A co do patriotyzmu - to kiedyś byłem mocno przekonany do wiary w naród, głównie przez patriotyczne i antykomunistyczne wpływy rodzinne. Obecnie po wielu latach poddałem się. Serio nie warto. Zmieniamy sobie tylko oprawcę a nie dajemy wolność.
@Matti28: A wiesz jak to się skończy? Będziesz kolejnym kibolem czy kodomitą. Znienawidzonym przez społeczeństwo.
Potem już te zatrzymania nie robia różnicy. Normalnie jak już cię otaczają wyjmujesz dowod i stoisz w kolejce do spisania. Pamiętaj tylko pocztę sprawdzać, bo pierwsze wyroki są dość duże, a jak napiszesz odwołanie to przynajmniej przed sądem możesz powirdziec swoją rację. Jak jesteś nadal studentem pamiętaj to przypomnieć sędziemu, bierze to pod uwagę przy dawaniu
@Matti28: O to właśnie chodzi. Nadal tego nie widzisz. Nadal jest „teraz #!$%@?”. Tak było, po prostu teraz wzięli się za grupę która jest tobie bliższa. To już nie anonimowi kibole, palikociarnia, nacjozjeby, kodomici czy (wstaw grupę przerobioną na epitet)którzy walczyli tylko wy. Dopiero jak za „was” się wzięli to się oczy otworzyły a z każda grupą jest dokładnie taka sama metoda.