Wpis z mikrobloga

@bigota: ja tam nie wiem o co chodzi, bo byłęm na rowerze, ale na tych zdjęciach to bym powiedział, że właśnie gliniarze zagradzają temu gościowi wejście i nie chcą go do tego radiowozu wpuścić. Policja ma wiele za uszami, ale chyba nie akurat tutaj (bo rozumiem, że chodzi o to, że go niby do tej suki siłą wpakowali czy coś).
  • Odpowiedz
bo przez jakiegoś wirusa zamknęli mi firmę


@burnthefires: a reszta postulatów dotyczących lat zaniedbań gospodarki, machiny urzędnicze marnujące budżet itp? ¯_(ツ)_/¯ przecież to nie o samego wirusa chodzi w tym proteście
  • Odpowiedz
@maad: Ja to doskonale rozumiem, sam jestem przedsiębiorcą, który ma obecnie przez lockdown zerowy przychód od marca i to się pewnie utrzyma do końca roku, ale mam mózg i jestem na taką ewntualność zabezpieczony finansowo. Uważam też, że owszem, dla sektora prywatnego jest u nas zdecydowanie za dużo schodów i utrudnień, ale jakie są obecnie żądania tych strajkujących? Żeby rząd sypnął groszem? Przecież wiadomo, że w budżecie jest czarna dziura
  • Odpowiedz
@whycantitbe: Po prostu przeraziło mnie to jak tutaj wszyscy wspólnie robią sobie heheszki z goebbelsowej propagandy w TVP, a jednocześnie dają się jak dzieci podpuścić w tak banalny sposób przez drugą stronę barykady, bo nagle cały wykop zasypany jednostronną retoryką "biją senatora!". Zazwyczaj odpuszczam w połowie pisania postu, bo nienawidzę dyskusji o polityce, ale jeśli ten serwis w jakikolwiek sposób odzwierciedla młode pokolenie w tym kraju to... zgroza.
  • Odpowiedz
@bigota: powinni wprowadzić prawo że dziennikarz zachowuje swoje prawa jeśli jest 2m od policjanta. Rycie się na siłę aby tylko pstryknąć fotkę jest nadużyciem jego przywilejów i jednocześnie narusza nietykalność funkcjonariusza.
  • Odpowiedz
Natomiast ten niby film, który wszyscy powielają jest z jakimś zupełnie przypadkowym łysym gościem z żółtym kapturem


@burnthefires: wywalę ten komentarz, bo jest zwykłym kłamstwem i szkodliwym gownem. Obejrzyj i sam oceń.
b.....a - > Natomiast ten niby film, który wszyscy powielają jest z jakimś zupełnie p...
  • Odpowiedz