Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego seksu miałem wtedy jakieś 20 lat byłem otyły i wyglądałem max 3/10 to było z 28 letnią loszką poznaną w pubie wyglądała może 5/10 mimo lekkiej nadwagi pamiętam, że była chyba architektem xD, wtedy serio nie spodziewałem się, że kiedy locha zaprasza mnie do swojego mieszkania aby napić się ze mną wina to nie chodzi o głupie wino tylko o seks XD seks był mega przyjemny i trwał dość długo zaczęło się od minetki którą zaczęłem robić dość nieśmiało wtedy po raz pierwszy poczułem ten dziwny słony smak. Sam seks był jeszcze lepszy, bo po raz pierwszy posmakowałem dziurki rozkoszy, bardzo ciasnej mokrej i ciepłej. Krótko po wszystkim odrazu się ubrałem i wybiegłem z jej mieszkania ona zapytała dlaczego nie chcę się z nią przespać a ja jej odpowiedziałem, że mama wraca do domu z pracy o 5 i mnie #!$%@?, że się po nocach na mieście szlajam XD
#przegryw #seks #takbylo
  • 8
  • Odpowiedz
@Felixu: Nigdy więcej tej laski nie spotkałem ani nawet nie zostawiłem jej kontaktu do siebie to było dla mnie mega dziwne i byłem mocno oszołomiony tym wszystkim, bo po prostu wyszedłem na miasto jak w każdy weekend a tutaj taka niespodzianka xD
  • Odpowiedz