Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej szybkie pytanko. Zrobiłem przedwczoraj konto, wczoraj próbowałem ściągnąć GTA V. Wyskakuje komunikat iż nie mogę dodać więcej darmowych gier do konta.

Na koncie nie ma żadnych darmowych gier.

Kupiłem This war of mine żeby sprawdzić czy to spowoduje jakąś aktywację konta i umożliwi pobranie gta, niestety bez skutku.

Ktoś coś?

#epicgames #gtav
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZPoetaZ: dzięki, zdaje sobie z tego sprawę. chodzi o alternatywne spędzenie czasu w postaci wieloosobowej gry akcji innej od battle Royale czy CS:Go.

P. S. Pokaz mi gre w której nie ma #!$%@? community przez dzieciaki - z tego powodu odszedłem od świata gier MMO I multiplayer.
@Jaracz_Joint: Dzieci nie powinny w ogóle grać w tego typu gry, bo niszczy im to młodą psychikę, to nie są stworzone gry dla nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale przez to wszystko takie gry tracą na renomie i człowiek, który chce się trochę zrelaksować po ciężkim dniu pracy grając w jakąś gierkę nie może, bo jest już to traktowane jako regresja w zachowaniu, albo sobie tworzę jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZPoetaZ: gry nie niszczą psychiki, to dzieciaki pozwalają sobie ją niszczyć.

Grałem w GTA od jedynki, miałem 7 czy 8 lat jak w to grałem.

Pamiętam szał jaki wywołało GTA III i ta powalająca grafika - wtedy miałem jakoś 10 lat.

Każdą kolejne wydanie przechodziłem, przyjemnie spędziłem czas grając w te gry.

Lenistwo rodziców ot co, należy nakreślić dzieciom różnice pomiędzy światem rzeczywistym, a tym co jest w filmach czy grach.