Wpis z mikrobloga

Eh , 29 lvl , 149 cm , 91 kg , garb , zaawansowana skolioza , wielki wywalony do przodu beben , wielka ginekomastia , szpotawe nogi , watle konczyny , lysina na glowie , zez rozbierzny , cofnieta szczeka , krzywe zeby , lekkie porazenie mozgu , skora po ospie , jakanie sie , wysoki skrzeczacy glos , glupota ,

Wyksztalcenie mam takie ze kiblowalem najpierw w zawodowce i odeszlem jak mialem 19 lvl , wczesniej mnie w szkole z litosci i dla spokoju przepuszczali dalej , nigdy nie poszedlem do normalnej roboty

Wychowalem sie z matula i #!$%@? ojcem na wsi katolickiej i konserwatywnej , mielismy maly stary dom drewniany , rodzice chodzili do roboty i dorabiali na roli bo bylo poletko , matula dawala mi pieniadze i pozwala siedziec w domu caly czas ale skurywsyn ojciec duzo pil i plakal ze mu sie zycie nie udalo , ze ma debila syna i debilke zone , bil nas i wyzywal , kazal mi isc do roboty albo sie wynosic ale matula zaslaniala mnie

Na szczescie ojciec zginal w wypadku na szosie jak bylem 19 lvl i mialem spokoj ale matula charowala 2 razy tyle i rzadko w domu była bo musiala nas utrzymac , w koncu z tej roboty dostala raka i umarla jak mialem 21 lvl

Szkoda mi bylo troche ale tez sie cieszylem ze bede w koncu na swoim i bede panem ,

Sasiad emeryt dobry katolik i szanowany pomogl mi sprzedac nasze pola choc nie bylo ich tak duzo , sprzedalem tez jakis zlom gospodarczy co u nas byl np stary traktor , wzial sasiad za pomoc robocizne ale ja dostałem reszte pieniedzy i byłem wtedy w zyciu przez chwile bogaty , byłem szczesliwy jak nigdy

Wyjechalem wtedy pierwszy raz z powiatu i pojechalem nad polskie morze do Mielna bo w telewizji mówili ze to raj dla mlodych ludzi , zylem jak krol , kupilem sobie drogie koszule i buty z galerii , okulary przeciwsloneczne , 3 zegarki , wynajalem drogi hotel , chodziłem jesc do restauracji ale i tak nie znalazlem kolegow ani dupeczki

Jak wrocilem do domu rodzinnego to nie wiedzialem co dalej robic i nie umialem zyc , jezdzilem codziennie prawie autobusem do miasta powiatowego , jadlem w restauracji bo nie umialem sobie gotowac , dawalem ciuchy do pralni bo nie umialem sobie uprac , chodzilem do kosmetyczki czasem bo nie umialem sobie obciac paznokci , placilem tez za wyciskanie krost bo wcześniej matula mi to robila , kupilem sobie telefon aple i komputer , czasem tez jezdzilem do wojewodzkiego miasta sie lansowac , sasiad emeryt choc troche sie mnie brzydzil to robil za mnie wszystkie oplaty i dokumenty bo ja sie nic na tym nie znalem , dawalem mu za to robocizne

W koncu pieniedzy mi zabraklo wiec sprzedalem dom nasz rodzinny i poszedlem na kawalerke do powiatowego i tez pojechalem do zakopanego na wczasy , dobre to bylo zycie ale pieniadzy mi w koncu zabraklo i zostałem z niczym bo nigdzie nie zarabialem a mialem wtedy 23 lvl

Musze sie tez przyznac ze nie jestem prawikiem , jak mialem jeszcze forse to bylem na dziwkach ale musialem wziac te najtansze bo zadne inne ze mna nie chcialy i jeszcze musialem im zaplacic kilka razy wiecej niz ich najwieksza stawka , ale sam nie wiem czy to byl sex bo nie stanal mi nigdy do konca przy dziwkach i nie do konca byłem w stanie tego zrobic

Ja niestety wyladowalem w koncu na bruku bo juz nie miałem pieniedzy na zycie , wszystko przetrwonilem bo jadlem najdrozsze rzeczy i pilem whiski , zostalem menelem w mlodym wieku , pilem codziennie byle co byleby z pradem zeby zapomniec i spalem na bruku i w krzakach gdzie popadnie , chodzilem dalej w swoim eleganckim garniturze ktory mi zostal z dobrych czasow i nie chcialem go sprzedawac wiec sie rozwalal i gnil na mnie razem ze mna

Koledzy menele wyczaili go i zanim caly mi się garnitur rozwalil to mnie pobili , ukradli mi garnitur i zostawili niezywego i golego

Musialem szukac jakis ciuchow po smietnikach , tez jadlem ze smieci jakies niedojedzone kebaby i pilem nawet z kaluzy czasem wode

3 lata zylem na ulicy i codziennie plakalem , chcialem odejsc do boga juz do matuli , ale znalazla mnie pani Hania co zbierala takich niedojdow jak ja i sie dowiedzialem ze moge isc dla domu dla bezdomnych i tam mi bedzie dobrze , poszedlem tam , moglem sie pierwszy raz od lat umyc i przebrac ale nie musialem się golic bo mi broda nie rosnie , niestety doktor mnie zbadal i musieli mi uciac wtedy #!$%@? do polowy bo gangrena sie mi juz wdala ale jaja mam dalej

Od 26 lvl juz 3 lata zyje w domie pomocy , nie jest tak zle , zaczalem tam pierwszy raz pracowac na robotach publicznych i zarobilem pare groszy ,

Kupilem sobie telefon xiaomi uzywany z rozbita szybka ale dziala i od 3 lat czytam juz wykop bo mamy w domu internet , juz nie pije tylko czasem piwko , jestem pobozny i dobrze mi nawet , panie prowadzace mnie tutaj chwala , ktos mnie lubi pierwszy raz

Ale dalej troche przykro ze tak mi sie zycie potoczylo , babe chcialbym jakas miec i rodzine , samotny sie czuje , zycie mi sie nie udalo i to wszystko przez geny eh

Placze czesto w nocy ze taki szkaradny jestem i nieudany i ze tak to wszystko bylo , ale za zarobione pieniadze kupuje sobie ksiazki , lubie historie i filozofie wiec kupuje z antykwariatu uzywane ksiazki o historii i filozofii i czytam duzo kiedy moge , duzo tez ogladam jutuba i czytam na internecie , dowiaduje sie o roznych rzeczach , o podrozach , o grach , fajne sa te wszystkie rzeczy i zaluje ze nigdy nie bede mogl tego doswiadczyc , jak cos mnie bardziej zainteresuje to sobie odkladam pieniadze i kupuje ksiazke o tym , niestety glupi troche jestem i nie wszystko dobrze rozumiem

Nie badal mnie nigdy psychiatra doktor ale kazdy kto mnie zna to wie ze ja zawsze jakies problemy z glowa mialem i czasem mialem inne osobowosci i udawalem kogos innego , to konto tez zalozylem jak mialem taki okres , bo ja czasem lubie udawac i sobie myslec ze mam dziewczyne i jestem szczesliwy i ze mam normalne zycie i cos w nim robie i mam jakies hobbi ale to tylko moja wyobraznia , czasem sie nia z wami dziele

Nawet udaje ateiste czasem mimo ze ja w boga wierze bo ja lubie czytac o Fryderyk Nietzsche bo on taki fajny byl i madry i udaje ze jestem nim

Trzymajcie sie wszyscy na wykopie , wykop tez mi daje duzo pociechy w zyciu , dziekuje za to , wszystkim zycze duzo szczescia i lepszego zycia niz ja mam , trzymam za wszystkich kciuki i sciskam , niewazne czy jestes stulej czy polka .

#przegryw #stulejacontent #wyznanie #gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: czytam twoją sytuacje i mam uśmiech na twarzy że w sumie nie mam tak źle, pokazałeś twój błąd mianowicie lenistwo i teraz do czego takie różne zaniedbania i brak kontroli finansowej prowadzą. Trzymaj się byq i masz plusa
  • Odpowiedz