Wpis z mikrobloga

@lucer: nie przesadzajmy teraz nadal mieli glosy sporej ilosci ludzi z tak "nieprzepranym" mozgiem. Pokazna ilosc osob po ostatnim pol roku zwatpila. Za 3 lata jesli nawet wygraja to pewnie wystarczy koalicja partii ktore wypisales lub ich inkarnacji bez Konfederacji, by nie pozwolic im rzadzic. Zreszta w samym pisie bedzie mocno trzeszczec, bo to juz nie sa do konca normalni ludzie i juz mocno odplyneli w megalomanii. Jest sporo ekip,
  • Odpowiedz
@RandomowyJanusz: nie było dobrze, a jak było? I jak było w porównaniu z dzisiaj?

Bo ja np. nie pamiętam by PO honorowało orderem psychopatkę która dręczy nastolatki i marzy o wysadzaniu klinik antyaborcyjnych i zabijaniu lekarzy. Nie rozwalało sądów, prokuratury... aa szkoda strzępić klawiatury.
  • Odpowiedz
Nie wiem kochani ile poczekamy. Chce kiedyś wywołać uśmiech na twarzy tych ludzi, którzy czekali na " W miarę normalne czasy" Nie wiem kto będzie rządził po PIS. Ja tylko chcę żyć w normalnym państwie i jestem ciekaw ile będzie nam dane na to poczekać.
  • Odpowiedz
@DavidBlue: nie moge sie doczekac az PO dojdzie do wladzy. Sprzedadza LOT, lasy panstwowe i co tam jeszcze zostalo. Jesli pis to rak 10/10, to platforma jest rakiem 15/10. Zauwaz jacy oni sa #!$%@? tepi, przez tyle lat nie potrafili nikogo wykreowac na prezydenta, sa tak samo zalosni jako opozycja jak byli jako wladza, tylko teraz nie moga krasc, wiec lamentuja w mediach
  • Odpowiedz