Wpis z mikrobloga

Proszę wytłumaczcie mi czy to ja jestem #!$%@? czy to ta gra jest #!$%@??
Jak przeglądam tag to co chwile widzę, że ludzie zgarniają jakieś kozak karty TOTSY czy inne. Nawet podwójnie/potrójnie. Mają karty na przepalenie itp.

Ja gram od grudnia 2019. Udaje mi się w Rivals osiągnąć G1 regularnie i bujam się 8/9 liga, raz byłem nawet w 7. W Squad Battles regularnie G1 a momentami i E3. Dwa razy grałem w Ligę Weekendową. Raz sam zebrałem te 2k pkt a raz udało mi się trafić żeton (tak wiem xD). Ale ledwo w golda wszedłem bo na takich kocurów trafiałem, że pierwsza połowa i już 0-3/4 w dupę.

Regularnie robię SBC (oczywiście te z ratingiem max 93) ale to co dostaję z paczek to zazwyczaj jest taki szrot w porównaniu z innymi że odechciewa się grać. Bardzo rzadko mogę sobie pozwolić na SBC o ratingach 86-88. Pieniędzy to mam zazwyczaj bardzo mało, max 100k. A jak mam to wdaję na jakiś piłkarzy do przepalenia. A jak widzę, że ludzie kupują karty za ponad 1 mln to się zastanawiam jakim cudem? Ikon to nie robię w ogóle bo przecież bym chyba się prędzej przekręcił z #!$%@? niż zrobił zadanie.

Mam skład LaLiga i czekałem na TOTSY z tej ligi i co? Nic, miałem około 30 paczek i nic nie wyleciało a jak patrze po tagu to ludziom się dublują te same karty. Ledwo zrobiłem gwarantowanego TOTSA...

A może po prostu mam niepełny obraz sytuacji i ludzie na tagu to wyjątki z elit itp? A takich jak ja jest więcej?

#fut #fifa20
  • 7
  • Odpowiedz
@edionasz: losowość. Żadnej innej sensownej odpowiedzi nie ma. Jeśli masz sporo kart złotych to masz jeszcze chwilę na przepalenie ich w tych sbc La Liga. Ja gram hiszpańska głównie i przepalilem prawie wszystkie złote i srebrne i wypadł z nich cazorla, carvajal 2x i 2x Lucas Perez (trzeci Perez wypadł mi z gwarantowanego tak nawiasem mowiac). Liczyłem na suareza jakiegoś ale cóż, nie jest źle :)
  • Odpowiedz
@edionasz: 1. Ludzie wrzucający tu topowe trafy zazwyczaj grają co najmniej w 3 lidze DR i wbijają regularnie co tydzień co najmniej G2 w FC. Różnice między nagrodami za te poziomy, a tymi za te poziomy które Ty opisałeś są ogromne, paczki są dużo lepsze i jest ich więcej, do tego picki za FC. Nagrody za SB, nawet za elitę też są raczej słabe.
2. Ta Fifa mocno nagradza ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@Beata_ty_suko: dobra uwaga z tymi wyzwaniami, w tym roku było tyle ciekawych wyzwań i czasami tanich i sensownych sbc że z samych niewykonanych można zrobić niezły skład, także nie rozumiem pretensji że inni mają lepsze składy skoro nawet swapów Ci się nie chce zrobic, gdzie spora część jest w SB gdzie możesz pada odłożyc po 2 minutach. Druga sprawa to że grasz od grudnia, gdzie już ludzie mieli op składy. Np.
  • Odpowiedz
@edionasz: Ja bym powiedzial, ze po prostu jestes slaby w ta gre jezeli bujasz sie w 8/9 lidze. W LW bedziesz trafial przewaznie osoby z nizszych lig wiec bedziesz mial trudno wygrac. Sklad do pewnego poziomu nie gra(ja swoim robie co tydzien ~20win, a wydaje mi sie, ze mam sredni i wiem, ze wiecej spotkan nim nie wygram bo zaczynam trafiac na ludzi z grubym Ronaldo, Guilitem itd) jak przegrasz kilka
  • Odpowiedz