Wpis z mikrobloga

Czy jeśli na stronie IKEA nie ma przedmiotu, to na 100% wycofali go ze sprzedaży i nawet nie ma po co jechać do sklepu? Chciałem dokupić więcej takich samych talerzy nie ma ich na stronie.
#pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@Qubn Niektóre są dostępne tylko stacjonarnie, ze strony mogły się wyprzedać. Sprawdź na allegro, jest sporo sprzedawców oferujących produkty z Ikei w ilościach praktycznie hurtowych
  • Odpowiedz
@fspolczynnik: Sprawdzałem na allegro i na internecie, ale skoro jest tak jak mówisz to jutro po drodze wstąpię. Ostatni raz jak tam byłem to się zgubiłem, a od tamtego momentu dobudowali drugie piętro :S
  • Odpowiedz
@fspolczynnik: Tylko nie wiem jaki to jest konkretnie przedmiot, patrzyłem po wyglądzie i średnicy. Nie mam numerka ani nazwy. Spoczko, jest po drodze tylko jak tam wejdę to zejdzie godzinka a ja leniwy jestem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qubn: w życiu nie ma tak, że czegoś nie ma na stronie to w sklepie jest. Ta wyżej gada farmazony. A ilość sztuk na stanie sobie można zobaczyć w aplikacji Ikea bez żadnego problemu. Odświeżanie co godzinę.
  • Odpowiedz
@Qubn: strona internetowa nie jest pełną ofertą handlową IKEA, dlatego nie wszystkie produkty są na niej dostępne. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych :)
  • Odpowiedz