Wpis z mikrobloga

dzień dobry, wyszedłem na podwórko ładna pogoda, zadzwoniłem do konduktorki wspaniała kobieta, wczoraj byłem w banku wszystkie pieniądze wydałem, mexicano trzeba coś zrobić z Krzyśkiem miałeś mu pomagać, ja nie mam pieniędzy lajfów nie robię, ja wszystko wydaję na zus 600zł, myślałem że dziś lajfa będę robił, majorowa biała dama zawsze uśmiechnięta, powiedziała że chce mnie do siebie zabrać, będę z nią jeździł pociągiem będziemy się przytulać, salami, (gada o widzach), nie potrzebuję żebyście dawali mi pieniądze, ja nagrywam z tego się utrzymuję, niektóre firmy zawiesiły działalność, mleko nie mleko wszystko wypije, nie wiem co będzie z tym Krzysztofem, poprałem, dzwoniłem do mexicana tel ma wyłączony ma dosyć Krzysztofa, wczoraj salami kupiłem, biała dama martwi się o mnie chyba się spodobałem, mężczyzna musi być trochę starszy od kobiety, słoneczko świeci dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry, wyszedłem na podwórko ładna pogoda, zadzwoniłem do konduktorki...

źródło: comment_1589529807MD0ABpK8AVBihBjHvpJB7Y.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: "Lafów nie robię,o myślałem,że dzisiaj lajfa zrobię " Sam nie wie co gada. No,jeżeli z tą kobietą to prawda,to musi coś z głową mieć! Ćpun,analfabeta,kryminalista,bezzębny,intelektualnie ograniczony świetna partia !
  • Odpowiedz