Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem to byłby najlepszy kandydat

Plusy:
-Pięknie zaorał PiSowców w sprawie swojego Jaguara i majątku (jedna z lepszych wypowiedzi polityków tego roku)
-Nie jest tak bufonowaty jak Sikorski
-Pokazał się w ostatnich miesiącach od dobrej strony no może poza wpadką z powrotem z Włoch
-Właściwie taki odpowiednik Dudy sprzed 5 lat. Duda był mało znanym posłem/europosłem przed wyborami, tutaj dość podobnie. Przez ostatnią kadencję Senatu nikt go nie znał, wydaje się kimś świeżym
-Całe życie wykonywał szanowany zawód
-Konserwatyzm światopoglądowy nie pozwoli go zaorać tak łatwo jak Trzaskowskiego przez TVP

Minusy:
- Temat kopert wałkowany przez TVP. Chociaż póki co nie znaleźli/wymyślili nic co by go mogło pogrążyć
- Nie wiem co by się stało z miejscem, które zajmuje w Senacie. Zajmie je jego kontrkandydat z PiS z jego okręgu? Jak ktoś wie to proszę mnie oświecić

#polityka #4konserwy #neuropa
Pobierz Tommy__ - Moim zdaniem to byłby najlepszy kandydat

Plusy:
-Pięknie zaorał PiSowcó...
źródło: comment_1589520801kNK84CXhKke8XckyJsDnTi.jpg
  • 13
@Tommy__: Też myślałem, że Grodzki dla PO jest najlepszy do czasu jak tydzień temu usłyszałem od Teściowej że to jego wina że wybory się nie odbyły. Za długo go grillowali chyba i już nie jest taki świeży.
@Violetowy87 Nie chcę zostać źle zrozumiany, ale... ja się nie wstydzę swojego majątku, bo został zarobiony ciężką uczciwą pracą. Koledzy trakochirurdzy z podobną do mojej pozycją, którzy jako nieliczni w kraju zajmują się przeszczepami płuc, itd. i są uznanymi fachowcami, to w moim wieku, np. w Ameryce, rozglądają się raczej za prywatnymi odrzutowcami, a nie jaguarami w wypożyczeniu długoterminowym, bo za gotówkę nie byłoby mnie stać