Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kapitalis: Sikor to nas wyrucha dopiero, jak nas pis nie wyruchał

A wiecie dlaczego?

Bo nie chodzi o partię, ani nawet o personę, tylko o
  • Odpowiedz
@Kapitalis: fanem Sikorskiego nie jestem, ale na chwilę obecną wydaje mi się być jedyną osobą, która ma jakiekolwiek szanse w starciu z pisowska zaraza. Oby Budka i PO miały jaja. Chociaż słyszałem, że samo PO może by chciała, ale koalicjanci wolą Trzaskowskiego... No debile jeśli go wezmą...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalis: wystawia Trzaskowskiego który nie ma szans w drugiej turze inoby się do niej nie wszedł bo kosiniak czy Hołownia dadzą radę dudzue
Po tylko Sikorski i Tusk. Budka być może bo ma gadanez ale jest za mało znany i to nie ten kaliber
  • Odpowiedz
Gdzie obecnie widzisz jakiekolwiek realizowanie interesów narodowych?


@Cayar: W takich elementach jak np. coraz więcej przymusowego szkolenia wojskowego, militaryzm. A także prymat interesu "wspólnego" nad interesem jednostki, dotowanie państwowych przedsiębiorstw, zachęta do kupna produktów narodowych, szkalowanie producentów korzystających z produktów zagranicznych (vide lista Ardanowicza). Wszystko to jest narodowy kolektywizm. Przejmowanie kontroli nad gospodarką aby państwo mogło nią dysponować - faszyzm.

i tak się żyje w tym okrąglym stole ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Pozostanie Dudy będzie jeszcze gorsze.


@Kapitalis: a co za różnica? To i to banda czworga.

Ty nie ogarniasz że dokładnie tak myślą wszyscy w Polsce i dlatego mamy ciągle po-pis od czasu okrągłego
  • Odpowiedz