Wpis z mikrobloga

@wiwiwi: ¯\_(ツ)_/¯ tak wyszło. Praga też na mnie wrażenia nie zrobiła. Co innego Drezno i ogólnie całe Niemcy.

Włochy to jest inny temat - to kraj na 30% - i taki ma być. Ma być w miarę czysto, w miarę równo i w miarę dobrze - Włochy to robią w 100% xD. Wenecja fajna, ale bez szału, dużo więcej frajdy daje zwiedzanie małych miast/miasteczek, a tego we Włoszech jest pełno stety
  • Odpowiedz
@wiwiwi: dlatego bardzo lubię tamte klimaty :) miałem w tym roku jechać na Sycylię :(, ehh.

Mogę natomiast powiedzieć, że wschód jest też fajny - jak wrócimy do normalności, to polecam wybrać się albo do trzech nadbałtyckich krajów - albo - co lepsze - na Białoruś. Bardzo czysty i zadbany kraj i extra ludzie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Daurita: Niestety nie. Knajpy pozamykane. Jedzenie tylko na wynos / dowoz. Ale spoko. Jeszcze mam czas.

@LubieKiedy: 6,5roku w azji jakos. Ale Budapeszt tez raczej przejsciowy. Latem to nie problem, bo pogoda ladna. A i cieplo niedlugo bedzie. We wrzesniu pewnie na filipiny polecimy na pare lat. Poki co kupilem sobie motocykl, dostarcza mi go w przyszlym tygodniu mam nadzieje.
  • Odpowiedz