Wpis z mikrobloga

Czy to pora zakończyć projekt typbezoszczednosci95? Chyba tak.

Ja się dobrze bawiłem kreując postać Pigmeja i mam nadzieję że wam również morda się czasem usmiechnela przy czytaniu tej twórczości. Uwazam że coś jednak na ten portal śmiesznego wprowadzilem, może i coś inspirowanego januszem polem ale wciąż bardziej świeżego niż recyklingowane w nieskończoność memy Mescudy czy innych trolli

Pozdrawiam

#przegryw
  • 164
  • Odpowiedz
  • 1
Pierwszy raz cię widzę parówo. Masz podobny awatar do tego #!$%@? grubego z Mazur co go ktoś przyczaił.
  • Odpowiedz
@typbezoszczednosci95: czy będziesz trochę tęsknił za swoim jakby wykopowym alterego? Po prostu za typembezoszczednosci95? W końcu ten avatar stał się kultowy.

Najważniejsze pytanie: czy uważasz, ze mescuda to troll? Jak tak pls uzasadnij, powiedz coś więcej, jakaś krótka analiza, w końcu jesteś mistrzem od kreowania wizerunku.
  • Odpowiedz
  • 54
@anheli bede trochę tęsknił, ale jednocześnie wiem na dłuższą metę nie da się mieć dwóch osobowości

Nie wiem czy Mescuda to troll ale wiem że jest wyjątkowo nudny w tym co robi, wstawia w kółko jakieś niby autorskie memy, brak mu kreatywności. Słowem, nie tworzy nic ciekawego
  • Odpowiedz