Wpis z mikrobloga

No tak a jak inaczej to maja zrobić?


@kanciak12: A co mnie to obchodzi jak mają to zrobić to nie mój problem, że zgubili paczkę. Jak nie potrafią dojść to niech zwrócą kasę za zawartość i przesyłkę.

I jak im odpowiesz co było w środku to przeszukają oddziały.


@DarkZizi: Nie mam zamiaru. Niech zwwracają pieniądzę za zawartość i przesyłkę jak nie potrafią inaczej.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Musisz być wspaniałym człowiekiem. Zapłacił 15zl za transport wiec wymaga! Zdarzają się przypadki losowe, etykieta mogła się zaczepić o coś i zedrzeć i takie paczki są otwierane by trafiły do swoich właścicieli.
Oczywiście masz racje jak dalej będziesz trwał w swojej postawie buca to dostaniesz zwrot kasy tylko dłużej to potrwa i twoja opinia nikogo nie będzie obchodzić.
  • Odpowiedz
Zapłacił 15zl za transport wiec wymaga!


@kanciak12: Zapłaciłem za wykonanie usługi więc wymagam wykonania usługi. Bez znaczenia cczy to remont za 30 tys, fryzjer za 50, czy list za 2,50. Od ilu twoim zdaniem można domagać się wykonania tego za co się zapłaciło? Jaki pułap jest tym od którego można się upomnieć o coś za co się zapłaciło?

Zdarzają się przypadki losowe, etykieta mogła się zaczepić o coś i zedrzeć i takie paczki są otwierane by trafiły do swoich
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Oczywiście ze jesteś bucem. Wyniknął porobiłem po stronie inpostu, prosi o pomoc w jego rozwiązaniu a ty na to zapłciłem, #!$%@? wam w dupe, wasze zmartwienie. Jak bys wykazał odrobine dobrej woli to problem byłby rozwiązany szybciej ale tobie widac zależy na zgrywaniu zranionej księżniczki.
Tak właśnie się zachowuje buc, pozdrawiam.
  • Odpowiedz