Wpis z mikrobloga

właśnie wyszedłem na podwórko na świeżym powietrzu zjeść, nie dziwię się jak na mexicana cisną, jest osoba dorosła wie co robi jest najmądrzejszy na świecie, kaszankę sobie z cebulką przyprawiłem, mnie trzeba rentę starszą osobą być, z cebulką, pozdrawiam konduktorkę, bardzo ładne zdjęcie bardzo ładne ciało dalej nie będę mówił, ma ochotę się spotkać, niech przyjedzie do hotelu pójdziemy Białystok pokażę, Sławek dzwonił, dopłaciłbyś mi do samochodu, ten węgiel ja nie będę przerzucał, z pół baku jest benzyny, ktoś z rana petardą rzucił, za tamten rok mam płacić 560zł, taksówką pojadę, rozpaliłem w piecu, jakie majteczki czerwone wysłała, cipeczką pachnie jak nie wiem co, kobiety lubią drażnić mężczyzn, ktoś wydzwania nie wiadomo co, wczoraj wieczorem z Moniek Karolina cudowna dziewczyna ze swoim chłopakiem, Szwagrów pozdrawiam, w Suwałkach śnieg padał, jak sam nagrywam to są normalne filmy, niech nagrywa ma komputer, leży sobie jak słoń w stodole, wczoraj udko z kurczaka jadłem, na kolację makaron warzywa mięso tuszone jak z grilla jak kababy, rzeczy są kto ma ochotę może kupić, drogie są bo major drogi, (pokazuje dresy najki), przebiorę się umyję ogolę, o słoneczko wyszło, (pozdrawia ratownika i Sławka), ja nie jestem lekarz nie będę go pilnował nie jestem psem, do pani sklepowej zajdę już wiem jak ma na imię, ćwierkają wróbelki od samego rana, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1589444442IA6iXeFWzZOqQ6Nkozt8Dm.jpg
  • 10