Wpis z mikrobloga

@uefaman: mi dostaje 2 aktualizacje androida, czyli mi9t wyszlo na andku 9, dostalo 10 i dostanie 11.
Seria redmi dostaje jedna aktualizacje bazy, czyli jak redmi note 8t wyszlo na 9 to dostanie 10 i czesc.
Redmi note 9s wyszlo bodajze na andku 10, wiec dostanie tylko 11.

Natomiast nakladka miui jest wspierana okolo 3 lat od premiery i to w sumie ona jest opowiedzialna za wiekszosc usprawnien, dodatkowych opcji itd.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: gdyby mi9t miał slot na microsd to bym sie nawet nie zastanawial, a tak to mysle dalej. Troche Redmi note 9 pro będzie za duży (mam małe ręce, redmi note 3 pro jest dla mnie i tak już duży), ale z drugiej strony ma slot i lepszą baterię. :( no nie wiem co wybrać
  • Odpowiedz
@uefaman: patrzac po cenach to strzelam ze redmi note 9 pro to bedzie podobna kasa co ten mi9t.
Dla mnie osobiscie jesli mialbym wybierac miecy redmi a mi, to wybor pada na serie mi jako bardziej dopracowana i jednak flagowa.
Ale jesli potrzebujesz az tyle miejsca, to niestety slot na SD bedzie niezbedny.
  • Odpowiedz
@ibiza_Driver: filmy i zdjęcia, poza tym jak nie ma karty microsd to pamięć wewnętrzna będzie podzielona na appki i moje pliki, więc szybko jej braknie
@PurpleHaze a może poczekać na mi note 10 lite? Też dostanie dwie duże aktualizacje androida?
  • Odpowiedz
@uefaman: popatrz sobie na ceny, bedzie raczej w kwocie 1500 i wiecej, jak juz mialbym tyle wydawac, to chyba lepiej mi 10 lite (bez note). Wersja lite prawilnego flagowca.

Nie wiem co ci polecic, nie wiem jaki masz budzet i na czym ci zalezy. Pamietaj tylko ze ekrany wieksze i w dodatku oble (tak jak mi note 10 i mi 10), wiec jak narzekasz ze telefon za duzy, to mozesz miec
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: teraz mam redmi note 3 pro. Fajnie byloby, gdyby bateria była co najmniej taka sama lub lepsza (pod względem sot), smartfon miał jak najdłuższe wsparcie, jak najwięcej pamięci (przydałby się slot na microsd, ale też nie jest to jakiś przymus), i na końcu robił chociaż fotki i filmiki z półki średnio-wyższej (nie oczekuję jakości zdjęć jak z lustrzanek, bo to tylko zastosowania domowe). Nie gram w gry

a budżet? Jak
  • Odpowiedz
@uefaman: nie pomoge ci wiecej, poki co w xiaomi w tym budzeciej est dziura.
Masz mi9t i mi9t pro (ktory moim zdaniem nie jest warto doplaty). Pozniej jest mi note 10, ktory jest bardzo zle wyceniony i nie wart tych 1900zl.
Nie ma takiego oczko wyzej niz sredniaka, ale ponizej flagowca. Te dziure beda zapychac mi note 10 lite i mi 10 lite. Ale poki co mamy tylko plotki w temacie
  • Odpowiedz
@uefaman poczekaj chwile, w przedsprzedazy jest realme 6 pro, ale cenowo nie powala, moze jak juz wejdzie do normalnej sprzedazy to bedzie tanszy, jest pod prawie kazdym wzgledem lepszy od mi9t (procz amoleda i prawdopodobnie aparatow, chociaz moze gcam cos w tej sprawie by zalatwil)
  • Odpowiedz