Wpis z mikrobloga

Cześć,

Od dwóch tygodni zastanawiam się na zakupem #oneplus 8 Pro 12/256GB, który w między czasie podrożał o 200 zł (,)
Recenzje są dobre, jest tylko jeden szkopuł na wielu formach piszą, że w niektórych egzemplarzach pojawia sie problem z ekranem, który przybiera zielone przebarwienie: https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/g5w4jq/oneplus_8_pro_display_issues/
Po polsku: https://komorkomania.pl/38731,samsung-nie-jest-jedyny-oneplus-8-pro-to-kolejny-smartfon-ze-zzielenialym-ekranem
OnePlus wydało podobno aktualizacje, lecz niektórzy cały czas twierdzą, że defekt ekranu jest widoczny. Zastanawiam się, czy ten problem został/zostanie wyeliminowany przez odpowiednią poprawkę, czy ewentualnie #xkom wymieni mi go jeżeli okaże się, ze coś jest nie tak?
Mam jeszcze alternatywę #samsung s20 ultra lecz z tego co czytałem to w oprócz aparatów jest minimalnie gorszy od Oneplusa, a mnie na jakości zdjęć, aż tak nie zależy.
Napiszcie proszę swoje zdanie. Szkoda mi wydać pieniądze na telefon, z którym będę miał później problemy.
  • 13
@trzynastka: Na twoim miejscu, gdybym rozważał zakup 1+8Pro, zaczekałbym jeszcze trochę i zobaczył, czy problem z ekranem zostanie wyeliminowany, albo jak do tego ustosunkuje się sam OnePlus. Chyba lepiej chwilę poczekać i kupić sprzęt, z którym będziesz mieć większą pewność że nie nawali, niż potem się martwić że jest problem ze zwrotem?
@schreder: @simsakPL: Dzięki za opinie.
Miałem plan, aby go kupić do końca następnego tygodnia, ponieważ będę dawał go w prezencie. Staram się wszystko robić z wyprzedzeniem i tak jak piszesz przemyśleć zakup, bo szkoda mieć później problem ze sprzętem.
@SpeaRRR: Dzięki za pomocną informację. O tym, że inne modele też tak miały nie wiedziałem. Myślałem, że to tylko problem One 8 Plus pro. W sumie to może dlatego, że zastanawiałem się tylko nad nim i Samsungiem.

Wiesz może jak to jest z kolorami obudowy czy można ją zmieniać? Bo w X-komie różnica między "zielonym", a "niebieskim" to 200 zł.
@trzynastka: Ten problem jest dosyć powszechny i większość aktualnych telefonów miało jakieś problemy z ekranem, które potem były naprawiane, masz tu nawet ukochanego dla niektórych iphone z akurat nie zieloną a żółtą poświatą.

Niebieska wersja podrożała bo to jest edycja limitowana. Nie wiem czy w ogóle jeszcze dostępna jest na stronie oneplusa. Pewnie niedługo powstaną do tego skiny, które będziesz mógł założyć na plecki a zapewne i tak będziesz w ETUI
Pobierz SpeaRRR - @trzynastka: Ten problem jest dosyć powszechny i większość aktualnych telef...
źródło: comment_1589454230xuyrBPsOrFTIIp4lLyXBaB.jpg
@SpeaRRR: Wielkie dzięki, Iphona nigdy nie miałem, bo uważałem od Samsunga S2, że to telefony za które się przepłaca, a peryferia to kosmos. Za byle kabelek płaci się jak za zborze... Cena za niebieski jeszcze dwa dni temu była normalna, lecz teraz podskoczyła o 200 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam jeszcze pytanie czy wiesz jak w przypadkach poświaty ekranu zachowują się sprzedawcy (telefon będę brał na
@trzynastka: Jeżeli będziesz miał problem z poświatą to muszą ci przyznać reklamcję bo to jest uszkodzenie fabryczne. Pamiętaj, że masz też czas nie wiem czy 15 czy 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny :) A jeżeli uszkodzenie jest fabryczne to podczas trwania całej gwarancji. Zresztą możesz napisać maila czy na czacie do nich jak to wygląda z 8Pro.