Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@night_witch95 Hmmm, nie aż tak drastycznie, ale kompleksy na pewno. Ćwiczę regularnie od ponad roku, ale nie siłowo i nie miałam skoków wagi. Wcześniej wyglądałam niewiele gorzej od Pani ze zdjęcia, ale potem skończył się wf a zaczął siedzący tryb pracy.

Chciałam wrócić do tamtej figury tylko właśnie zastanawiałam się na ile warto, bo obecnie czuje się źle, ale może to co jest i tej Pani też jest trochę przesadzone. A jednak
  • Odpowiedz
@Znajomka: Ale to nie ma się podobać ''wielu osobom'', ma się to podobać przede wszystkim Tobie i musi być w granicach rozsądku. Nie wiem ile masz lat, ale z wiekiem metabolizm też się może zmienić. Tak czy siak, rób to dla ZDROWIA, dopiero w drugiej kolejności dla estetyki, ale w granicach zdrowego rozsądku. Kompleksy leczy się u psychologa, a nie robiąc sobie krzywdę- pamiętaj o tym. Poza tym, pamiętaj też, że
  • Odpowiedz
@Znajomka: nie odchudzaj się az do takiego wyglądu bo to nie jest wygląd zrobiony ćwiczeniami - założę się że ta dziewczyna jest po prostu ektomorfikiem ona już się urodziła chuda i może jeść tonę chipsów i zawsze będzie tak wyglądać natomiast Ty skoro musisz się odchudzać to w sposób zdrowy nigdy nie osiągniesz takiego rezultatu - to tak jakby typowy chudy Mirek chciałby chodząc na siłkę zrobić z siebie Johnego Bravo
  • Odpowiedz
Piszący tutaj że to hot albo kryptogeje, albo lat 14 i jeszcze nie wiedzą co to jest kobiece ciało, bo sami są chłopcami. Jak 30 latkowie uznają to za dobre ciało to nie wiem co się dzieje z tą społecznością.
  • Odpowiedz