Wpis z mikrobloga

Słyszysz gadanie, że Kanye wyprzedził rozrywkę wielokrotnie, lekko niedowierzając, po czym odpalasz se takie Welcome to Heartbreak, które brzmi jakby zostało wydane maksymalnie 4-5 lat temu, a sam teledysk to celowy kicz, o czym w 2008 roku nie było jeszcze nawet mowy, bo w ten sposób muzycy zaczęli się bawić dopiero jakie 6/7 lat później

Łeb mnie #!$%@? na myśl o tym, że typ jest tak niedoceniany tylko i wyłącznie przez swój ciężki charakter i mentalne boomerstwo ludzi, dla których muzyka, która nie jest tworzona na gitarze i perkusji to gówno

#kanyewest #kanyewestnawiecznympropsie #muzyka #rap #yeezymafia
realbs - Słyszysz gadanie, że Kanye wyprzedził rozrywkę wielokrotnie, lekko niedowier...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: Ja nie rozumiem jak ludzie mogą nie lubić 808s a jarać się Graduation, które było jedynym (obok JiK) albumem w karierze Kanyego, na którym zaliczył on regres zarówno pod względem produkcji, jak i tekstów oraz flow. Bardzo lubię każdy album Kanyego, ale Graduation to dla mnie jakiś dziwny relikt epoki bling.
@upodlator: Jeśli się ktoś interesuje muzyką, to Kanye docenia. Spróbuj za to spytać pierwszą lepszą osobę o niego, to Ci odpowie, że to gbur i megaloman.

Zresztą niedawno miałem rozmowę z typem, który stwierdził, że Kanye ma takie same umiejętności co DJ Matheo, tylko, że ma większy budżet xD
@622xc: Zgadzam się, ale z tego samego powodu uwielbiam Gradutation xD Zestarzał się najgorzej bez dwóch zdań, ale uwielbiam i są momenty w których wrzuciłbym go na luzie do top 5 ulubionych

Największy problem mam z TLR, które po prostu jest dla mnie bardzo dobre, ale nic poza tym. Single są klasykami, ale prawda taka, że z tej płyty mało kto pamięta o reszcie piosenek, co się nie zdarzało na innych
@realbs: większość ludzi to kojarzy pewnie tylko nazwisko, a to, że jest megalomanem i gburem to chyba fakty

Ja tam go za wybitnego muzyka nie uważam, ale Dj Matheo to to nie jest. Nie można powiedzieć, żeby był niedoceniony bo nagród i tytułów to on nazbierał trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: W sumie racja, zawsze jak słucham Late Registration to bardzo dobrze mi wchodzi, ale parę minut po przesłuchaniu czuję jakąś taką pustkę. Na pewno nie pomaga dziwaczna tracklista, nie wiem po co tam są aż dwie wersje Diamonds. No i skity są strasznie męczące, kilka poziomów niżej niż na College Dropout.
@upodlator:

jest megalomanem i gburem to chyba fakty


No pewnie, że fakty, ale imo ocenianie sztuki przez pryzmat charakteru i zachowań jest bezsensowne. Rozumiem niechęć w skrajnych, szkodliwych przypadkach jak chociażby Polański, ale Kanye jest po prostu kontrowersyjnym czowiekiem

nagród i tytułów to on nazbierał trochę


Jak się rozmawia z boomerami to ten argument nie działa, bo łatwo odpowiedzą, że to dlatego, że jest czarny, a poza tym nagrody nic nie
@622xc: Prawda. TCD jest niesamowite i z chęcią bym zobaczył kolejny album o podobnej tematyce.

Fajnie jakby na dwudziestolecie zrobił jakieś The College Reunion czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@realbs: no ale jak mówisz o konkretnym artyście to już raczej jest kontekst jego osoby, a nie jego dzieł. Bo nie mowa o konkretnych utworach czy albumach

Nie bardzo widzę sens w przekonywaniu kogoś na siłę, bo to jest jak wizyta Świadków Jehowy którzy próbują cię nawrócić na jedyną słuszną wiarę. Poza tym jeśli nie lubi się artysty jako człowieka, to nie polubi się jego muzyki. To tak jakby nie lubić
Rozumiem niechęć w skrajnych, szkodliwych przypadkach jak chociażby Polański


@realbs: eee tam

Poza tym jeśli nie lubi się artysty jako człowieka, to nie polubi się jego muzyki. To tak jakby nie lubić kogoś, a jednocześnie lubić słuchać jego wypowiedzi xD przecież to absurd


@upodlator: jakby tak było, to na #yeezymafia by nie było 80% contentu, bo większość wstawianych tutaj raperów to prywatnie narcystyczni głupcy i szkodliwi ludzie - niekiedy z