Wpis z mikrobloga

@Hav0c: Może nie posiadam konkretnie tego modelu, ale również z decatthlonu - mtb st500. Używam go na szosie i mtb, posiada zdejmowany daszek oraz jest stosunkowo lekki. Co do wygody, to również nie narzekam - robię szybkie, intensywne trasy po lesie lub dłuższe na szosie po 80 - 100 km i nie czuje dyskomfortu związanego z jego noszeniem czy poceniem się. Kluczem jest sobie dobrze dobrać rozmiar jak i odpowiednio
  • Odpowiedz
@AllOver: nie, jutro się przekonam i wrzucę zdjęcia. Z tego co jest w sieci to jeden z ładniejszych modeli jak dla mnie, patrząc nawet na te kilka półek cenowych wyżej
  • Odpowiedz
@Hav0c: Na zdjęciach wygląda super. Niestety po założeniu na głowę wygląda po prostu źle. Byłem przekonany do zakupu do momentu przymiarki (szczególnie że jakaś promka była). Dodatkowo nie da się wsadzić okularów. Musisz przymierzyć, może Ci podpasuje.
  • Odpowiedz
@kronikary: tak, rozmiar idealny. Wygląda bardziej czołgowo niż pewnie większość szosowych ale zupełnie mi nie przeszkadza. Wygodny ale lekko cięższy od poprzedniego modelu btwin500 bo mam możliwość porówniania.
Nie było pogody, żeby go w trasie sprawdzić ale po godzinie w fotelu przed komputerem nic nie gniecie, ewentualnie jeszcze jakaś czapeczka wleci. Dorzucę zdjecie w następnym wpisie który usunę po kilka minutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gąbki
  • Odpowiedz