Wpis z mikrobloga

Jestem wolnorynkowcem, chciałbym uproszczenia i obniżki podatków, by była partia, która w 80% skoncentruje się na gospodarce. Tak, by Polacy mieli większe szanse robienia pieniędzy, gromadzenia kapitału. To pieniądz i tylko pieniądz stanowi o sukcesie narodu. Jestem przeciwny socjalizmowi i rozdawnictwu pieniędzy, na które obdarowany nigdy nie zapracował. Tak ciężko dostać takie ugrupowanie?
#polityka
Tak, jest #konfederacja - problem w tym, że Kościół Katolicki to gwałt na moim intelekcie. Te wszystkie nacjonalistyczne i kościółkowe pierdoły, które wciskają politycy Konfederacji przyprawiają mnie o mdłości. #bekazkatoli #bekazprawakow

Chcę CZYSTEGO LIBERALIZMU
  • 25
@Drakii: Uważaj, zaraz zlecą się tu samozwańczy wszystkowiedzący "wolnościowcy" którzy twierdzą, ze partia Wolność nie jest wolnościowa bo nie popiera małżeństw homosiow, przykładem user waro
@Porucznik_Blaze: @Kondzio11121555:
dlatego niech spadają na drzewo :)
geje - niech sobie robią co chcą, w ogóle po co ustanawiać instytucję małżeństwa dla kogokolwiek, wystarczy umowa notarialna nazwana "małżeństwem" dla kosmetyki i niech sobie to będzie

Nie jestem ani za, ani przeciwko. Nic mi do tego cudze sprawy uczuciowe, jak chcą to niech sobie kochają nawet drzewa, byle nie robili nikomu krzywdy.

@Latarenko: dlatego 99% ludzi to idioci, z