Wpis z mikrobloga

@Atticus_1502: czy jest sens ładować sie w cardo 4+ lub cardo slim, miałem chińczyka i podziałał miesiąc. Mikrofon padł, wymiana słuchawek nic nie dała. Zaczynam sie zastanawiać nad podkręceniem budżetu tylko nie wiem czy nie jest to przegięcie
@Atticus_1502: @grzes_przez_wies: jakie modele interkomów z Chin mieliście, że taki badziew?
Bo mój ejeas v6 pro teraz chyba trzeci sezon jeździ, wiele razy jeździłem w deszczu, parę razy w mega ulewie, albo łowiłem ryby, gdy padało wiele godzin, a parasola nie wziąłem i jakoś działa elegancko do dziś. Znajomy też ma bardzo podobny model, nie wiem od ilu lat i działa mu bardzo dobrze, mimo, że on rocznie robi dużo
@Hamza: Miałem dwa FreedConn T-Com. Jeden z diodami, jeden z wyświetlaczem. Z pierwszego wylałem wodę ze środka. Drugi już sobie lepiej radził na deszczu. Ale lipa jest z rozwiązaniem gniazda słuchawkowego. Mogli go umieścić gdzieś z tyłu i dać drugie do ładowania, tak żeby nie trzeba było słuchawek odłączać.
@Atticus_1502: 5 lat przejeżdżone na Chińczyku (Ejeas E6 pod inną nazwą) - dopiero niedawno nieco się wyrobiło gniazdo i trzeba poprawić by dobrze działał mikrofon. Przeżył setki deszczów i ulew, zero kłopotów z działaniem...