Wpis z mikrobloga

#rolki Po 25 latach przerwy wróciłem na rolki. Miałem skromną nadzieję, że będzie mi dużo łatwiej. Czy jest możliwość zakupienia innych kółek do FRX 80, czegoś ze znacznie większą przyczepnością? Mam wrażenie, że mi rolki uciekają, są za szybkie jak na moje umiejętności. Próbuję jeździć powoli, ale to nie wychodzi. Rozwijam szybko dużą prędkość, której nie potrafię kontrolować.
KrileFisher - #rolki Po 25 latach przerwy wróciłem na rolki. Miałem skromną nadzieję,...

źródło: comment_1589304332hzD8E9d5L0vjGgQePneV51.jpg

Pobierz
  • 7
Mam wrażenie, że mi rolki uciekają, są za szybkie jak na moje umiejętności.


@KrileFisher: Czasami próbuję wytłumaczyć ludziom czym się różnią rolki za 200 zeta i 700+ i mi się nie udaje, a tu proszę, test jak na dłoni. he he

Do rzeczy, musisz się ogarnąć i jeździć, jeździć, jeździć bo to są dobre i pewne rolki, a na pewno im nie brakuje przyczepności bo mają szerokie koła jak na Seba
@4x80 Dzięki, rolki same w sobie są super, choć myślę, że dla początkujących to taki trochę overkill. Mi zdecydowanie brakuje kondycji i umiejętności, a z wiekiem dochodzi jeszcze strach przed upadkiem. Mam chwile gdy uda mi się złapać rytm i mam wtedy banana na twarzy.
@4x80
@KrileFisher ja mam dokładnie ten same problemy. Nigdy wcześniej nie jeździłem na rolkach i od razu postanowiłem sobie kupić przyzwoite rolki. No i dwa razy wyszedłem na rolki i tak #!$%@?ą że boję się na nie wychodzić i tak sobie leżą xD Nie potrafię hamować, a spody stóp od spinania się bolą po kilku minutach xD
@Igielny Próbuj się przełamać. Dreptaj w rolkach po domu, czy parkingu. Myślę, że trzeba bardzo małymi kroczkami zaczynać. Jeździj na pingwina, tak by dużych prędkości nie osiągać, a jednak jeździć. Ja ćwiczę beczkę, tak by wzmacniać nogi, kontrolować prędkość. Też się boję. Korci mnie by zaszaleć, szybciej pojechać ale znam swoje możliwości.