Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ye88: O, koment z którym podyskutować można.

Zeus jedynka, bo tak przemyślanego pod względem treści i ekspresji kawałka dawno nie widziałem. Wręcz jakby obuchem #!$%@?ł. Coś zajebistego.

Ostry to styl sam w sobie. Po prostu podoba mi się, ma coś w sobie. Flow, nawijka... No fajnie wyszło.

A Tata Maty to dla mnie największe zaskoczenie. Zwłaszcza, że jak na totalnego amatora wyszło mu całkiem przyjemnie. Wiadomo, to nie poziom profesjonalnego rapu,
@taki_tam_ktos: Według mnie Zeus jak żaden inny polski raper umie przekazać swoje emocje, dlatego tak mocna jest ta jego szesnastka. Chyba wszyscy mamy teraz ten sam poziom #!$%@? i bezsilności co on.

Ostrego nie lubię i mogę napisać elaborat dlaczego ale tl;dr hipokryta piszący wersy hurtowo bez większej refleksji o czym nawija jego przepalony łeb ¯\_(ツ)_/¯

Przecież cały tekst ojcu napisał Mata xD Nie ma opcji żeby ten gość mógł sam
Chyba wszyscy mamy teraz ten sam poziom #!$%@? i bezsilności co on.


@ye88: Dokładnie takie samo wrażenie odebrałem.

Ostrego nie lubię i mogę napisać elaborat dlaczego ale tl;dr hipokryta piszący wersy hurtowo bez większej refleksji o czym nawija jego przepalony łeb ¯_(ツ)_/¯


@ye88: Nie wiem jakim cudem, ale popierdzieliły mi się szesnastki OSTRego i poknociłem pierwszą edycję z drugą. Chyba przez to, że na bakier z rapem jestem xD (metal