Wpis z mikrobloga

Dawno kiedy jakaś gra zabrała mi tyle życia co teraz ta, ale jest. Europa zjednoczona i wolna. W ogóle doceniam cierpliwość rzymian, kurde, wchodzę do takiej prowincji obsranej gównem, wioska otoczona płotem, po kij się tam tłukłem z tymi onagerami jak to silniejszy wiatr przewróci (°° . Ale nie o tym. Podbijam taką dziurę i pierwsze to drogi, kanalizacja i melioracja pól, momentalny skok cywilizacyjny, a ci nic tylko się buntują.
#gry #totawar #rome

P.S. Polecam tą gierkę, muszę przyznać że sztuczna inteligencja robi robotę na wyższych poziomach trudności. Prawie 100 lat ciągłej wojny na trzech frontach potrafi ukraść kilka dni z życia.
Pobierz
źródło: comment_1589298629FoS4hqkBvX20TEVKb5wpEQ.jpg
  • 4
@XNiemcu moja też, jakoś zawsze jak zmieniam kompa to i tak ją sobie instaluję. Chyba ciężko mi się pogodzić, że nigdy nie miałem cierpliwości, żeby dokończyć. Ale jak zmieniłem poziom na ciężki, to jakoś zaczęła ode mnie wymagać tyle wysiłku, że postanowiłem nie odpuszczać. Chociaż teraz robię sobie przerwę przed wojną o totalną dominację.
@bianco86 Trochę szkoda że strategie umierają. Mój ulubiony gatunek, ale od dłuższego czasu nie wychodzi nic konkretnego i trzeba się posiłkować starszymi grami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@XNiemcu ale chyba jest trend powrotów do korzeni. Mają być nowi Setlersi w klimacie III, Age of Empires IV, gdzie Microsoft aktywnie współpracuje ze sporą społecznością AoE II, czyli szansa na nową świeżość po bublu jakim była III, więc może coś jeszcze z tego będzie.