Wpis z mikrobloga

Najbardziej #!$%@? mnie #hot16challenge2 tego pajaca Kaliego. Typ #!$%@?, że epidemia jest udawana i żeby ludzie otworzyli umysły ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wrzuca szesnastkę po to, aby wesprzeć lekarzy, a jednocześnie ich dyskredytuje i obraża, że walczą z udawaną epidemią. Hipokryzja level hard. Żeby nie było - nie słucham pato rapu, tylko oglądałem 16 z karty na czasie.
#rap #hot16challenge2 #hot16challenge #kali #ganjamafia
MZ23 - Najbardziej #!$%@? mnie #hot16challenge2 tego pajaca Kaliego. Typ #!$%@?, że e...
  • 17
@MZ23

Były złodziej, diler narkotykowy, nagrywał typowo patusiarski rap uliczny, trafił do więzienia, po wyjściu z pudła chwalił się że miał tam dostęp do kwasów i wtedy jego psychika uległa zmianie, zaczął namawiać innych kryminalistów aby #!$%@? z nim ten kwas i zostawili pseudogangsterke. Odbił od Firmy i założył Ganja Mafia, ekipę która promowała marihuanę i potępiała inne używki. GM okazało się strzałem w 10, zarabiał gruby hajs na tym i sukcesywnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinesin1000: Przecież chodziło o to żeby powstrzymać gwałtowny wzrost zakarzeń. Wiadomo, że prędzej czy później trzeba odmrażać gospodarkę coby wszystkie firmy nie poupadały.
#mz23 chyba nie zrozumiałeś tekstu ale nic w tyk złego, w końcu nie słuchasz rapu. Pozatym skad pomysł zd wspiera lekarzy? Zbiera kasę żeby poprawić stan służby zdrowia co nie wyklucza ze pandemia jest wymyślono wg niego. Mi sie wszystko spina... no ale tak to juz jest z interpretacja. Kazdy ma swoją
@MZ23: A czego się spodziewasz po typie, który był członkiem składu, którego teksty wyglądały tak:

Weź do ręki jointa i zajeb macha
(Uhuhuhu... hahahaha...)
Weź tego jointa i znów zajeb sztacha
(Uhuhuhu... hahahaha...)

(...)

JP ideologie Firma reprezentuje
JP rozprzestrzenia się Firma wciąż trzyma klasę
JP czy ty znasz ten skrót?
JP każdy pies to fiut
JP z tradycjami klub
JP kopie #!$%@? grób
JP ogień a nie chłód, elegancko a