Wpis z mikrobloga

@Jabco: ja zacząłem intensywną jazdę w 2018 i wtedy kupiłem MTB, w 2019 wjechał trekk, a teraz wjechała szosówka, ale wyjeżdża MTB. Podobno bardzo częsty scenariusz wśród świeżych cyklistów, może z pominięciem etapu trekka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślę, że dobrze to wszystko obrazuje reakcja mojego ojca. Pierwsze słowa po tym jak powiedziałem, że chcę kupić szosę "a na #!$%@? ci to, sztywne, #!$%@? w kąt" (sam
@Bakys no ja właśnie chciałbym i mtb i szose/gravela bo jeździć lubię i w lasach i po ulicach więc sie zastanawiam nad tym czy nie dokupić jakieś taniej szosy /używanej
@Jabco: imo jak masz MTB to lepiej szosę zamiast gravela. nie wiem co rozumiesz pod pojęciem tanie, ale idzie znaleźć w rozsądnej kasie używki, ja też zdecydowałem się na używkę. rower w identycznej konfiguracji co ten mój, ale nówka od scotta kosztowała 6200... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bakys w granicach 1k by było dobrze ale to na razie i tak tylko plan, jeszcze się zastanawiam nad sensem. Muszę jeszcze wystawić stary rower na sprzedaż xd