Wpis z mikrobloga

Chyba o to że prezydent i rząd zapewniają, że pieniądze na walkę z kryzysem i na maseczki są a prezydent bierze udział w akcji która pomaga nazbierać pieniądze na brakujące maseczki.
@0x34: Ale ten typ się #!$%@? KONKRETNIE do opisu który jest normalny. Cała akcja #!$%@? ale akurat opis do tego filmiku to jedyna normalna rzecz z tym związana a ten aż jakiejś padaczki z żenady dostał. O #!$%@? mu chodzi?
@Blezio2: Jest normalny gdyby dodała go instytucja która nie jest związana z aparatem władzy. Biorąc pod uwagę kontekst naszej władzy, ten opis jest bardzo nie na miejscu. Chodzi nie tylko o ostatnie zdane opisu ale też o całą ideę. Hipokrytyczny obraz naszego wodza tworzy. Udowadnia że nawet prezydent nie wierzy w to że władza pomoże lekarzom albo próbuje się zareklamować (wybić) na fame akcji hot16 w celach wyborczych.
@Sl_w_k_1: może być i 200mld ogarnij że tu nie chodzi o ilość pieniędzy tylko sposób ich zarządzania, a nie powiesz mi że publicznych pieniędzy się nie marnuje. marnuje i to w debilny sposób i to jest problem.
@Blezio2: dokładnie tak, dostałem padaczki bo też wpłaciłem na te zbiórkę i #!$%@? mnie że pad robi sobie na tym pr. mógł wpłacić i się tym nie obnosić, natomiast jest prezydentem i pewnych rzeczy po prostu nie wypada, są granice absurdu..
@Sl_w_k_1: co z tego, że tyle skoro nie wiadomo na co to idzie. Równie dobrze mogą 98miliardów przeznaczać na premie a 1 miliard na rzeczy potrzebne. Gówno robią takie liczby. Możesz napisać i 500miliardów, narazie nie widać aby coś się w Polsce zmieniło pod względem NFZ