Wpis z mikrobloga

Akurat ten przykład jest pięknie zrobiony i żaden by się nie połapał.


@ImYourPastClaire: XD na srodku górnej wargi widać OD RAZU

wszystko co 'odstaje' na ustach powinno być innej struktury niż skóra, tutaj widać to ewidentnie
  • Odpowiedz
@zaneta_klep_kotleta imho tutaj powiększenie wygląda jeszcze jak dla mnie w miarę ładnie i estetycznie. Ja jednak jestem zdania, że każdy niech sobie robi co chce, dopóki jemu to się podoba i nikogo tym nie krzywdzi - jak chce mieć napompowane usta to śmiało, jej sprawa, byleby sobie krzywdy nie zrobić :D
  • Odpowiedz
@zaneta_klep_kotleta: moja koleżanka ma takie usta coś, ala Marta Kaczyńska - taki trochę efekt kaczego dziubka w kombinacji z tym konkretnym nosem - wiadomo o jaki typ urody chodzi. Myślałam, że ona tak z natury wygląda, a później się dowiedziałam, że powiększała, czyli de facto sobie ten efekt kaczkowatości powiększyła i tu jest dobra wskazówka - jak masz twarz do której takie usta nie pasują to nie rób, bo będzie komicznie.
  • Odpowiedz
@MrProject: oj masa facetów. Mam taką koleżankę, która robi wszystko od dołu do góry - ostatnio mi nawet kolega powiedział, że ona jest ładniejsza niż koleżanka x, która jest naturalnie piękna. Po czym miałam niezłego mindfucka. Bo wiem, że ta pierwsza nie jest aż tak atrakcyjna bez makijażu, zrobionych włosów, ubrania, tipsów itd. A ta naturalnie piękna - no tak, codziennie wygląda dobrze bez tego wszystkiego.
  • Odpowiedz