Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaneta_klep_kotleta: jak jakaś laska chce wyglądać jak lachociąg i przyciągać do siebie facetów, którym się takie lachociągi podobają to czemu nie, droga wolna.

Osobiście uważam, że usta po lewej są o wiele ładniejsze - właśnie dlatego że widać, że nic przy nich nie było robione i wyglądają naturalnie a wcale nic im nie brakuje.

Pozdrowienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zaneta_klep_kotleta: dupa, cycki usta to trochę jak z męskim penisem. Są tacy co kombinują przedłużają a tak naprawdę ma to male znaczenie w związku.
100x wolę plaskpdupna, bezcyckowa waskousta xD laske która będzie super dziewczyna niż seks bombę która będzie tylko ładnym chodzącym obrazem.
Paznokcie też nie mają dla nas znaczenia krótkie bezbarwnym i jest perfect. Spora część lasek powinna się skupić by być a nie wyglądać ale wiadomo to trudniejsze
  • Odpowiedz
bardzo chce się podobać mojemu niebieskiemu i gdybym wiedziała co naprawdę myśli, to byłabym skłonna powiększyć sobie dla niego usta

zapaliła mi się czerwona lampka po tym, jak widzialam, ze smieszkuje sobie z koleżanką z dawnych lat. Czuję się totalnie nieatrakcyjna przy niej :/


@zaneta_klep_kotleta: Wygląda na to, że problem masz nie z wyglądem, a z samooceną. Pokazuje Ci, że Cię kocha i że mu się podobasz? Bo jeśli tak, to
  • Odpowiedz
XOXO

Tak na poważnie to kto co lubi, ja osobiście bym patykiem nie dotknął.. odstające usta, pazury na 5cm, szpachla na twarzy, samoopalacz, sztuczne rzęsy, to wszytko leży w jednej kategorii.. u zdrowego faceta powinna się palić lampka ostrzegawcza jak ktoś podejmuje tyle starań, żeby zakryć jak naprawdę wyglada.
MrProject - XOXO

Tak na poważnie to kto co lubi, ja osobiście bym patykiem nie dotkn...

źródło: comment_1589235895BLxdh1L5dfMsgybRPX5lpO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz