Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, bo ja żem jest pracownik zdalny nocny. Mam samochód i w sumie tak się zastanawiam, czy może mógłbym sobie dorobić jeszcze w ciągu dnia? Najlepiej jakaś lekka #pracbaza, spoko byłby np kurier własnym samochodem..
  • 5
@trapist_e: tak jak piszesz kurierka z paczkami,często potrzebują na 1/2,albo ubery,glovo i inne z żarciem na dowoz,można parę złociszy przytulic,sam latam popołudniami i nie narzekam.Jak lubisz z ludźmi to jeszcze moze taksa.
@trapist_e: bolt czy Uber daje wypis z licencji,albo partner który Cię rozlicza,nie pamiętam dokladnie,swojej licencji mieć nie trzeba,z tego co się orientuję po zmianie przepisów trzeba mieć oznakowane auto, musiałbyś doczytać,nie są to jakieś wielki koszty.Ja glovo traktuje jako dodatkowy zarobek,prywatnie robię na etacie(kierowca).Bez większej spiny około 2k na czysto na miesiąc dorobię i mi starczy.Znam takich co jeżdżą codziennie po 12h i też żyją.
@Login358: ja pracuje od 18, do pozna, czasem do 6 i to jest moje główne źródło dochodów. Myslalem po prostu, żeby od tej 10-11 jak wstanę do 17 jakoś sobie dorobić..
Na glovo są stale zlecenia, czy tak jak na uberze, ze jak w złym miejscu staniesz, to możesz pol dnia czekać?
@trapist_e: w glovo są stawki gwarantowane w zależności od miasta 20-23 zł za h.Jak stoisz to i tak wpadnie.Jak nie ma gwarantowanych to zazwyczaj jest tyle roboty że spokojnie przekraczasz tą kwotę z zamowien.Glovo udostępnia godziny od 10-23.