Wpis z mikrobloga

Felix i słowa prawdy

Strażnik przyglądał się im obu od pewnego czasu. Jak go mijali, to z rozbawieniem oblizał wargi na widok Felixa. Billy poczuł się niespokojnie. Po drodze minęli jakiegoś Nowicjusza, który pozdrowił ich pocieraniem swojego brzucha.
- PKOOOOOOOOO
- nie przejmuj się stary, idziemy

Dwójka nietypowych przyjaciół oddaliła się nieco od obozu, by w samotności móc wreszcie przedyskutować pewne sprawy.
- Felix, słuchaj, coś musimy zrobić, w sensie nuuuu nie musimy, a ten, no, warto wiesz, by się tak nie śmiali te fajfy jedne!
- PKOOOOOOOOOO
- właśnie! No to ten, co by tu...
- PKOOOOOOOOOO
- nu! Dobra myśl, byś był jako prawdziwy członek Bractwa, przynajmniej jako Uczeń, a nie hehe ścierwojad, jesteś w końcu spoko Felix, jesteś kimś, jesteś KIMŚ!
- PKOOOOOOOOOO
- fajnie, że się zgadzasz, stary, ale nie ma jak inaczej, musisz poznać, no wiesz
- PKOOOOOOOOOO
- poznać nauki Śniącego, każdy w Obozie o tym gada oprócz palenia ziela, to musimy przynajmniej udawać, że ten Śniący to jest super
- PKOOOOOOOOOO
- ale żeby udawać, to wiesz, trzeba nieco o nim wiedzieć, ja tu już trochę jestem hehe, ziele wzmocniło moje eee zmysły to nuuu wiem, o co chodzi, to wszystko ci opowiem! Nawet pokażę, jak się do niego modlić i komunikować! Będziesz jednym z nas Felix, jak ja i no wszyscy!
- PKOOOOOOOOOO!
- tak Felix, tak! Zabieramy się do dzieła!
- PKOOOOOOOOOO!

#gothicfabularnie #oboznabagnie
  • 4
@Lisaros:

Tenga Kajip

- Drodzy bracia! Radujmy się po piękny dzień nadszedł. Zaprawde powiadam wam, sze tak tego jest. Kto nie zajarał blanta, ten nie pozna sensu życia, a ten kto nie pozna sensu życia ten nie będzie żył, a kto nie żyje ten umarł, a kto umarł to - pokiwał z powagą Tenga który zaszedł od tyłu Billego i Felixa.
- PKOOOOOOO?
- No właśnie. Powiadam wam bracia, szczyt niesprawiedliwości
- Tenga hehe czemu nie zajarać, każda okazja dobra! Jeden z nie... niewilu, których tu nuuu od razu zrozumieć można dobrze! A ja rozumiem dobrze, bo poza barierą byłem zawodowym rozumowaczem! Rozumowałem każdego, kogo trzeba było rozumieć! Wiesz Kajipie
- PKOOOOOOO?
- nie przerywaj Felix, nu, wiesz Kajipie, ludzie podchodzili i pytali się eeee Billy jak to rozumić, pomoż nam, a ja wtedy jak paw! Jak normalnie gość! Mówiłem im, rozumowałem, mówiłem
@Lisaros:

- Daj młodemu ziela, niech się uczy, khe, khe. Ja ci powiem, sze dziś to młode pokolenie nie ma żadnego szacunku do starszych, a tak nie może byc - pokiwał głowa Tenga - Tacy jak ty Billy to przyszłośc narodu, mlask, i zobacz jak cię potraktowali. Wtrącili do dziury za niewinność! Za flaszke rozumiem. Jest takie powiedzenie, dura ex sed lightus, ale jakaż to sprawiedliwośc drogi bracie, khe, khe! -