Wpis z mikrobloga

Cześć, jakiś czas temu zakupiłem Xbox Game Pass na promocji 4pln/3msc (wiadomo, januszerka), do wczoraj było to aktywne. Ja o tym koncie zapomniałem i teraz chcą hajs, 57pln, bo oczywiście nie wyłączyłem automatycznych opłat cyklicznych... Pieniędzy mi nie pobrało bo nie mam środków na koncie, ale co teraz zrobić? Czy da się to jakoś cofnąć, anulować? Co w przypadku gdy nie zapłacę?
#microsoft #xbox #xboxgamepass #forzahorizon4
  • 14
Rozmawiałem z majfrendem mohammedem. Ale nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy, wywnioskowałem jeden fakt - że wyłączył auto odnawianie. Co na obecną chwilę mnie nie urządza w ogóle. Ale wysłałem mu numer transakcji i powiedziałem czyli ta transakcja jest już nie ważna? a on na to tak don't worry. Podsyłam screeny.
Skontaktowałem sie ponownie z supportem i otrzymałem taką informację: "Just wait because in a few months your subscription will cancel itself and the balance will be waived, this can take 2-3 months. Your credit won’t be impacted and you aren’t sent to collections or penalized for this."
Także głowa spokojna, wystarczy zapomnieć a wszystko samo się anuluje.
@ski3ra: Mnie Sony anulowało 195zł za roczny PS Plus, który się przedłużył, a stwierdziłem po prostu, że już nie chce. Widać mają spoko podejście, aczkolwiek ja sobie zadzwoniłem i gadałem z panią po polsku.