Wpis z mikrobloga

@AVATARKUBA122 Gratulacje miras
Aczkolwiek imho dyplom 1 stopnia może mieć każdy kto ma dziure w dupie
I przynajmniej 87% tych którzy nie mają
Pamiętaj też, że dyplom daje Ci tylko potwierdzenie tego że chce Ci się uczyć, nie licz na robotę za 3k na rękę od razu
Chyba że masz tate w firmie, albo jesteś programistą!
Powodzenia!
@AVATARKUBA122: Bardzo fajnie, u nas potrzeba ciągle nowych inżynierów.
Strasznie szybko się zużywają, chyba przez ten numer z prasowaniem ubrania bez zdejmowania.
Na giętarce.
No ale co ja poradzę że z majstra taki śmieszek poza kontrolą a oni tacy ufni.

Gx
@Borubar23: To jest najlepszy moment gdy się kończy szkołę tech czy studia tona koniec mimo wszystko szkoda bo to jednak normalni ludzie :D

@Katalizator324: Byłem rok temu na marszu. drugi i trzeci dzień odpuściłem bo było troszkę za mokro :P (kojarzysz żyrafę i tygrysa? xD)

@ChochlikLucek: Dawno tego nie słyszałem :D Dzięki :D

@DoktorPlagi: Nie mam nikogo ani w rodzinie ani wśród znajomych kto posiada firmę ;) Całkiem
@Mostar0: Większość tak mówi, ale niektórzy zdobywają się na szczerość jak np. Andruszkiewicz, którego zapewne kojarzysz i który powiedział nam na jakiś labach w pierwszym semestrze, że praca po energetyce jest ale nie w Polsce. Niestety to są fakty. Jak wpiszesz na pracuj.pl hasło energetyka to we Wrocku ofert pracy zawsze jest maks 20
Jako straszak. Nigdy, przez 6 lat w branży, nie widziałem kontroli alkomatem na bramie. Poza szkoleniami BHP.
Jest to straszenie skierowane przede wszystkim w pracowników fizycznych z firm zewnętrznych. Musiałbyś walić gorzałą, żeby Cię zgarnęli na dmuchanie.