Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, jak w gimnazjum babka od polaka zaczęła temat gejów i że geje to egoiści i nie mogą adoptować dzieci, bo chcą tylko zaspokoić swoje chore żądze. Podniosłam rękę i zapytałam, czy w ogóle posiadanie dzieci to nie egoizm i chęć spełnienia swojej żądzy przekazania genów. I odesłała mnie do dyrektora XD Do dzisiaj mam giga kek przed snem na widok jej miny. Tak to jest jak w szkole uczą karyny, co się tylko na pedagogikę dostały.
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inspekcjapip: kiedy poruszaliśmy temat "Granicy" w szkole średniej mieliśmy powiedzieć dlaczego aborcja jest zła. Powiedziałem rzecz typu: "ale w aborcji nie ma nic złego". Miała wzrok jakbym jej dziecko zabił, nie zapomnę nigdy nienawiści konserw do wolności.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Niektórzy w wieku nawet tych 14 lat są trochę bardziej rozwinięci intelektualnie od typowego wykopka a więc i swoje zdanie mają. Jeżeli ty mając 14 lat nie potrafiłeś się wypowiadać i nie miałeś jeszcze chociaż trochę swojego własnego światopoglądu to współczuję i życzę powodzenia, może kiedyś wszystko będzie z tobą dobrze.
  • Odpowiedz
na pewno jej tak powiedziałeś mając 14 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anoniemamowy: Wiesz, jeżeli ta sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu to jest to całkiem prawdopodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Antynatalizm jest dość modny na wykopie, a wykop dość modny wśród 14 latków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz