Wpis z mikrobloga

@Llukaszszz: księga ulicy mówi wyraźnie, nie chcesz być stratny na hajsie to chowaj fanty w gacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to ja zawsze biorę portfel i telefon ze sobą do łazienki. Trzeba mieć ograniczone zaufanie.
@Llukaszszz: Przed biorę za każdym razem ale nie zawsze po. Co do trzymania ubrań w łaźni w czasie spotkania to szczerze powiem nie wydaje mi się żeby to była norma. Co jeśli w mieszkaniu urzędują dwie panny? Mi zawsze dziewczyny proponują miejsce w pokoju gdzie mogę swoje ubrania składować.
@Llukaszszz: @Florentino: Ja zawszę na początku wręczam wyliczoną kwotę (nigdy nie mam przy sobie więcej). Do łazienki idę w ciuchach i zostawiam je na pralce podczas mycia, a po myciu zabieram je ze sobą do pokoju uciech i zostawiam na jakimś krześle.
@Llukaszszz mi raz podczas prysznica #!$%@?ła z portfela 200zl a zostawiła 50 xD jak po akcji przyszło do płacenia to wielkie zdziwienie #!$%@?ła, zarzekała się że to nie ona ( ͡º ͜ʖ͡º) postraszyła, że zawoła chłopaków ale jakoś mnie wypuściła bez większych problemów ¯_(ツ)_/¯
@prius098: No takie mogą być bezczelne, mogą okradać, dosypać Ci coś do napoju, które same Ci zaoferują, a i tak nic im nie możesz zrobić ¯\_(ツ)_/¯ są nietykalne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Raz, że prawo ich nie obejmuje. Prostytucja nie jest zabroniona, ale jest karalna jeśli złamało się coś z tych trzech (sutenerstwo, stręczycielstwo, kupiectwo), a ich "ochrona" może Cie nawet zabić tylko ich dobra wola i
@prius098: Ale bezczelna ja #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeszcze Ci próbowała wmówić, że zostawiłeś w samochodzie, a jak byś się wykłócał to przyleci jej alfons bo jest za ścianą xD i już po Tobie kumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°) wyskoczy Ci taki misiek 150 kg wagi i weź tu się z nim bij ( ͡° ͜ʖ ͡°)