Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Heja. Chce kupic rozowemu auto, ma to byc tani miejski dupowozik z automatem, ktorym pojezdzi ze 2-3 lata. Na jakie modele warto zwracac uwage? Budzet to jakies 7-9k zlotych.

Te zautomatyzowane skrzynie w oplach (corsa?) to awaryjne podobno.

#motoryzacja
  • 8
@lucasy: jak koniecznie automat to prawdziwy, a nie zautomatyzowane badziewie, które działa jako tako tylko jako nowe, w starym gracie to odbierze smak życia. Jak musi być małe to jak pisze Jestem_tutaj lepiej ręczną, a tak z automatem to albo klasyczny hydrauliczny, od biedy cvt, najlepsze są ecvt ale to poza budżetem, za to wystrzegaj sie dsg - przebieg tam robi swoje a remont tylko tej jednej rzeczy jest w granicach
@lucasy: generalnie chyba zaczynasz ze złej strony, bo jeżeli chcesz zgłębić/polizać wiedzę o automatach to przeczytaj np. to (jak cie jakiś fragment nie interesuje to roluj od razu):
auto świat automaty
ale od razu zauważysz, że te fajniejsze, to są duże mocne auta, a jeżeli dołożymy że są stare, to szukając tanich masz przepis na katastrofę

podejdź inaczej, przeroluj sobie otomoto z takimi parametrami (10k automat, bezwypadkowy, nieuszkodzony)
link

zobacz co
@chavez1: nie chcę lizać automatów, jeździłem już niejednym. Liczę, że ktoś miał styczność z miejskim automatem z lat 2000-2006 i zasugeruje że są modele nad którymi warto się skupić.

Na tą chwilę celuję w Clio albo Micrę.

To auto na krótki czas by kobieta oswoiła się z ruchem drogowym i na dojazdy do pracy (5km) po tych dwóch, trzech latach kupi sobie to co zechce.