Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: jakie zerżnąć? Gość pewnie sam zupy nie może jeść, a co dopiero mówiąc o erekcji i ruchaniu. Ludzie różne głupie rzeczy robią dla pieniędzy, na przykład pracują przez 40 lat w pracy której nienawidzą. Poświęcenie jak każde inne, reszta jest kwestią sumienia tej osoby.
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: co jest dla Ciebie przed kasa w takim razie? Za ta kasę kilka pokoleń Twojej rodziny mogłoby się w spokoju realizować na dowolnym obszarze, właśnie nie biorąc udziału w wyścigu szczurów.

Tez nie mam jakiegoś parcia na kasę. Zarabiam niezłe, moglbym zarabiać jeszcze więcej ale nie potrzebuje tego.

Chociaż gdybym zarabiał w okolicach średniej krajowej to pracowałbym zdecydowanie więcej, bo nie miałbym tego finansowego spokoju, który mam obecnie.

Kasa
  • Odpowiedz
Anna Nicole Smith


@Curus_Bachleda: @NieUsune: @Przyspieszacz_od_spowalniacza:

Nie wiem nad czym rozmyślacie. Nicole Smith ze zdjęcia była tancerką toples, rozbierała się też do Playboya, ruchała się też za kasę dla zdobycia posady. Była więc przyzwyczajona do bycia dotykaną przez jakichś starych zboków.

Nie wiem tylko czy ktokolwiek z jej dzieci lub rodziny zobaczył pieniądze. Pamiętam, że sądziła się o spadek po mężu aż do własnej śmierci, popełniła
  • Odpowiedz
Taki pozytywny akcent. Zdechła w 2007 w wieku 40 lat od przedawkowania leków a ze spadku po dziadku nie dostała ani centa.

Jak można było się spodziewać, nieco ponad rok po głośnym ślubie J. Howard Marshall zmarł. W trakcie małżeństwa Anna Nicole Smith pocałowała męża w usta „nie więcej niż 10 razy”, co nie wpływało na jej wielokrotnie podkreślane uczucia do ukochanego. W 1995 roku zaczęła się mozolna walka o wart ponad
  • Odpowiedz