Wpis z mikrobloga

Odnośnie ustawy przemocowej wobec mężczyzn ~> https://www.wykop.pl/link/5492387/ustawa-antyprzemocowa-senat-przyjal-ja-bez-poprawek/
Głosiciele kłamstwa w formie...
Wyrzucanie, czyli karanie na podstawie pomówień z domów nie jest chyba sprawiedliwe? W takim razie szykujcie się na długofalowe i całościowe złe konsekwencje. Nawet nie rozumiecie, jak bardzo się wkopaliście #etyka

Wersja audio: https://youtu.be/2-21h0HSn-M
"1 Kierownikowi chóru. Na melodię: «Nie niszcz». Dawidowy. Miktam.
2 Wielmoże2, czy rzetelnie wydajecie wyroki?
Czy słusznie sądzicie synów ludzkich?
3 Niestety, popełniacie w sercu nieprawość,
wasze ręce w kraju odważają ucisk.
4 Od łona matki występni zeszli na bezdroża,
od urodzenia zbłądzili głosiciele kłamstwa3.
5 Trucizna ich podobna jest do jadu węża,
do jadu głuchej żmii, co zamyka uszy,
6 aby nie słyszeć głosu zaklinaczy,
głosu czarownika, co biegle zaklina4.
7 5 Boże, zetrzyj im zęby w paszczy;
Panie, połam zęby lwiątkom!
8 Niech się rozejdą jak spływające wody,
niech zwiędną jak trawa na drodze6.
9 Niech przeminą jak ślimak, co na drodze się rozpływa7,
jak płód poroniony, co nie widział słońca.
10Zanim ich ciernie w krzak się rozrosną,
niech powiew burzy go porwie, póki jest zielony8.
11 Sprawiedliwy się cieszy, kiedy widzi karę,
myje swoje nogi we krwi niegodziwca9.
12 A ludzie powiedzą: «Uczciwy ma nagrodę;
doprawdy, jest Bóg, co sądzi na ziemi». "

#neuropa ciekaw jestem waszych fikołków #filozofia #katolicyzm #bekazlewactwa #4konserwy
pyroxar - Odnośnie ustawy przemocowej wobec mężczyzn ~> https://www.wykop.pl/link/549...

źródło: comment_1589060510FceWGxdCPf4ns7LV0tU1hJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pyroxar: Zapominasz, że sprawcami wszelkiego zła, cierpienia i #!$%@? wszystkiego co najgorsze na świecie są dla lewaków biali hetero mężczyźni, ciężko od neuropkowego tęczowego usera twittera wymagać czegoś więcej niż takie gówno. Lewaki nie potrafią przewidzieć prostych konsekwencji, że mężczyźni będą fałszywie skazywani a kobiety nie będą za to ponosić odpowiedzialności, a jak już to odkryją to i tak będą to mieli w dupie bo hetero mężczyźni to dla nich
  • Odpowiedz
Szanowny @Porucznik_Blaze: spokojnie, etyki nie pokonają. Czy myślisz, że kiedy ktoś szydzi (humor polega na uproszczeniach i zmianie kontekstu, a zatem to zawsze jest kłamstwo) lub banuje jak połowa neuropków albo kasuje posty pod wpisami, to myślisz, że etyka o nim zapomni? Oczywiście, że nie. Wystarczy rozumieć, że idee wartościują każde twoje działanie, a jeśli jest ono niemądre, to krzywdzi tego, co go dokonuje. Efekty są długofalowe (rozłożone w czasie), ale jedno jest pewne, całościowo będą zgubne dla tego, co źle czyni.
A mówiąc bardziej po biblijnemu:
Psalm 50
A do grzesznika Bóg mówi:
«Czemu wyliczasz moje przykazania
i masz na ustach
  • Odpowiedz
@pyroxar: Nie wiem czy osoby postępujące niemoralnie zawsze odczują tego konsekwencje. IMO, gdyby zawsze ludzie moralni kończyli (w tym życiu) dobrze, a niemoralni źle, to tych drugich byłoby o wiele mniej niż obecnie.
  • Odpowiedz