Wpis z mikrobloga

@fillipka:

a Ty wiesz, ze w samej Polsce ogolem umiera dziennie 1100 osob? Na calym swiecie rocznie okolo 60 milionow traci zycie. Zdajesz sobie sprawe, ze smierc jest czescia zycia?


Trudno to nazwać odpowiedzią. Gratuluję podejścia do śmierci.
@fillipka: Być może zaskoczę Cię, ale chciałbym umrze dla hecy na starość, a nie na covid, a to dlatego, że starość mnie dopadnie za kilkanaście lat. Skoro chcesz umierać piękną i młodą to masz okazję.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ignore48: Być może zaskoczę Cię ponownie, ale COVID nie jest jedyną przyczyną przedwczesnych zgonów wśród ludzi. Podam Ci przykład, mój ojciec zginął w wypadku samochodowym w wieku 40 lat i też chciał na pewno umrzeć "ze starości". Czy ja jako syn mam do końca życia nie prowadzić auta?
@ignore48: 5 lat mialem. W ogole nie odbiegam. Musisz zaakceptowac dwie rzeczy: smierc jest rzecza naturalna i nie masz na nia wplywu, tak jak na wiele innych rzeczy na swiecie. A liczba 3200 zgonow total w Szwecji przez 3 miesiace pandemii to jak kropla w morzu porownujac to do statystyk, ktore przytoczylem i do ogolnej populacji na Ziemi.
@fillipka: To porównaj sobie śmiertelność w Szwecji do śmiertelności w Norwegii czy Finlandii. Kiedy Norwegia uporała się z problemem to w Szwecji nadal dziennie umiera 100 osób i gospodarka im się sypie. Sprzedaż w poszczególnych gałęziach spadła o 30 procent.

Co do Białorusi, to oczywiste że dane są zanizone. Zresztą dzisiaj było widać jak mało osób było na pochodzę 9 mają. Nie licząc oficieli to było może 10 procent tego co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LucasSpider: zgadzam się. Wczoraj przy rodzinnym stole wyszło, że chcemy z żoną i młodym wyskoczyć na kilka godzin na wycieczkę, po raz pierwszy od dwóch miesięcy. Wiesz, maj, ładna pogoda, ciepło, jedna z niewielu okazji. I się zaczęło, że epidemia, że ludzie nie chodzą, że wirus, że na pewno któreś z nas się zarazi itd. Daj spokój, ludziom odbija. Były badania w Krakowie na ślepo, wyszło kilkadziesiąt pozytywnych testów na przeciwciała