Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę to tu bo muszę z siebie to wyrzucić a nie potrafię powiedzieć to nikomu z mojego otoczenia... nienawidzę tego jak wyglądam. Jak patrzę w lustro to widzę tylko swoje wady.. za duży nos, za małe piersi, za krótkie nogi, brzydki brzuch. Nie czuję się dobrze w towarzystwie bo wszystkie moje koleżanki są atrakcyjniejsze. Mam wrażenie że mój partner marzy o każdej innej dziewczynie. Nawet na spacerze wydaje mi się że co chwila patrzy na jakoś dziewczynę. Nie wiem czy serio tak jest czy to moje wymysły.
Ćwiczę już od dłuższego czasu ale nie osiągam takich rezultatów jakie bym chciała. Na wygląd kobiety każdy zwraca uwagę.. nie tylko mężczyźni ale tez inne dziewczyny. Moja mama zawsze była piękna i podziwiana przez otoczenie. Moi koledzy kochali się w niej a kolezanki które przychodziły mnie odwiedzić prosiły żebym pokazała im jej garderobę czy perfumy. Nie wiem jak to możliwe ze jako córka mogę być aż tak brzydka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb6e0e446fe92d49c8d0185
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 15
WiedźmińskiRogal: Jako kobieta bedziesz miała bolcowanka więcej niż 99% wykopu, czym się przejmujesz? Wygląd nie jest ważny tylko to co masz pomiędzy nogami. Za rok, dwa będziesz mogła przebierać w facetach jak w tamponach w sklepie. Popatrz na wpisy @PyraPrzeznaczenia @konsumatumest @bon-bon @bialaowca @laVey. Sypiają z kim chcą i kiedy chcą, co tydzień nowy bolec. Tak trzeba żyć dziewczyno!

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania spoko, ja mam brzydki nos i małe usta. Wyglądam bardzo źle i moja samoocena jest wręcz zerowa. Nienawidzę siebie za to jak wyglądam. Może Ciebie to też jakoś pocieszyć. Ja nawet nie mam niebieskiego więc jesteś i tak wyżej ode mnie.
@AnonimoweMirkoWyznania jebnięty jakiś jesteś?

WiedźmińskiRogal: Jako kobieta bedziesz miała bolcowanka więcej niż 99% wykopu, czym się przejmujesz? Wygląd nie jest ważny tylko to co masz pomiędzy nogami. Za rok, dwa będziesz mogła przebierać w facetach jak w tamponach w sklepie. Popatrz na wpisy @PyraPrzeznaczenia @konsumatumest @bon-bon @bialaowca @laVey. Sypiają z kim chcą i kiedy chcą, co tydzień nowy bolec. Tak trzeba żyć dziewczyno!