Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiegoś dobrego fyzjera / stylistę w łodzi? Od dobrych kilku ładnych lat mam włosy do pasa, ale ostatnio stwierdziłem, że już źle się w nich czuję i pora na zmiany.

Najbardziej jestem zainteresowany studiem - Krystian Wojewoda Hair Design na Tymienieckiego, ale chciałbym jeszcze zrobić większe rozeznanie.

Niekoniecznie musi być to ktoś z Łodzi także propozycje dowolne.

#lodz #modameska #fryzjer #fryzura
  • 9
  • Odpowiedz
@EINino: @mirkobiniu: @Leniek: Zapisałem się do Gabi w Grandzie. Niestety Brzytwa na Rzgowskiej jest zamknięta do odwołania. Udało mi się ustalić termin w sam raz przed moim wyjazdem do Gdańska, więc jak na razie jest dobrze.
Świetnie też, że mają możliwość ustalenia wizyty przez booksy.

Mam nadzieję, że nie będę żałował xD
  • Odpowiedz
@GwachQar Gabi jest naprawdę spoko. I tak cud że trafiłeś u niej termin. Ja tam chodzę do Oli, jej córki. Do tego masz lodówkę z colą, Jacka Danielsa, także można drina zrobić. A i może zdarzy się pokiziac pieska bo często tam jest owczarek niemiecki Oli.
  • Odpowiedz
@akiko: No właśnie chciałem się zapisać. Ponoć to najlepszy stylista w Łodzi, ale niestety mają zamknięte i bardzo długie terminy. Przed tą całą epidemią chciałem się umówić i do Krystiana co najmniej dwa miesiące trzeba czekać.
  • Odpowiedz