Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: odkąd rządzi PiS kod zmienia futro co miesiąc by tylko społeczeństwo podchwyciło Majdan, wykopki poraz kolejny jesteście idiotami już mi się nie chce liczyć który to raz, dzbany
@RedBaron: Ależ oczywiście że ten układ powinien zostać dawno obalony. Dlatego zmiana pisu na po nic nie da. To nadal będzie to samo, być może z trochę mniejszym #!$%@? państwa, ale nadal to te same mordy od czasów transformacji. Potrzeba kogoś spoza układu, ale ciężko takich szukać, bo jak już się pojawiają to są niszczeni na starcie z obawy o to, że mogą przerwać ten monopol.
O tym samym pomyślałem - typ od hawajskiej+ i projektu linii metra w kształcie #!$%@? obalił kaczystowski reżim XD


@starface: Reżim chyba tylko w twojej zindoktrynowanej pale. Wymien mi jakikolwiek kraj w ktrym mozna protestować wyzywając przy tym rząd. I nie #!$%@? o tych kretyńskich protestach debili w trakcie pandemi. Bo to jest szczyt kretyństwa.
Tanajno nic nie rozpęta - to protest przedsiębiorców, a zwykłego obywatela to nie interesuje, nie utożsamia się z problemami przedsiębiorców.

Ludzie są wkurzeni, sfrustrowani i się boją, była okazja wyjść wspólnie na ulicę - ale jak zwykle to #!$%@?.