Wpis z mikrobloga

Post ten kieruje do wszystkich inceli przegrywów blackpill itd.
Ostatnio miałam okazję na drobny eksperyment. Jeden z chadów z mojego otoczenia zgodził się posłuchać o problemach ludzi z tagu przegryw. Chad jak to chad. Wysoki,kwadratowa szczęka . 6x w tyg zawodowo trenuje. Zarost jak u tych arabskich szejków. Z kobietami nigdy problemów nie miał. Tak więc myśle że dosyć wiarygodny.
W każdym razie przechodząc do sedna uprosiłam go czy przez 2 tygodnie mógłby posłuchać o postach z blackpill trochę poczytać itp. Po tygodniu miał dosyć czytania,bo jak stwierdził "nie da się tego czytać" oraz "nie miałem pojęcia jak można być tak #!$%@?" w kazdym razie podesłałam mu czasem jakiś mój post jakiś post randomowego wykopka oraz poprosiłam o podsumowanie.
Jego wnioski
"Po co ty (ja) do nich piszesz? Przecież tym ludziom nie można pomóc. Oni są już tak głęboko #!$%@? że powinni w tym #!$%@? żyć sami. Ty się z nimi kłócisz,podsyłasz rady,próbujesz pomóc. I po co to? Przecież ewidentnie widać że im to pasuje i oni lubią siedzieć w tym #!$%@? bo łatwiej zwalić winę na wygląd miejse zamieszkania lub nawet złe ułożenie planet niż własne lenistwo. "Chad też stwierdził "Oni nie chcą żadnych związków czy kobiet tylko poruchać ale są na to pewnie zbyt #!$%@? i odrażający." Lub "Ty ich próbujesz zbawić a oni na to nie zasługują."
Teraz puenta
Jeśli nawet inny facet który z kobietami problemu nie ma (więc dając rady powinien mieć większy autorytet niż intelectualysuperioranon2275elite) uważa że coś z waszym ZACHOWANIEM I PODEJŚCIEM JEST NIE TAK a nawet was nie widział więc bazuje opinie na zachowaniu które tu pokazujecie to może warto coś zmienić i zastanowić się nad sobą. A nie zwalać na wszystko dookoła?
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
#tinder
#zwiazki
#przegryw
  • 105
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Ja #!$%@?ę, co? xDDD

Czy ty właśnie spytałaś totalnego genetycznego wygrywa, który dostał wszystko od życia za darmo czy życie jest fair, i czy przegrywy przesadzają? xDDDD

Nie no, to musi być bait. xDDDD
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon:
Spytałaś gościa który jest typowym betonem i nie potrafi się postawić w czyjejś sytuacji, gość który nie ma problemów z kobietami nie zrozumie jak to jest je mieć. Tak samo jak gość, który miał 5 z matematyki, nie ogarnia jak można ucząc się mieć ledwo 2.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: A skoro to takie proste to spoko zmienie za tydzień wzrost ze 168 na 190 magicznym zakleciem, poprawie ryj na kwadratową ostrą masakre uderzeniem pięścią w stół, a oczy z #!$%@? na oczy łowcy załatwie słynnym challengem nofap to bede mieć jeszcze lasery w oczach, zakola #!$%@? przez zimne prysznice, dzięki za rade
Od razu mi się lepiej żyje
  • Odpowiedz
Tutaj masz filmik, jak Chad opowiada jak to 95% kobiet ma gdzieś to, że facet jest nieatrakcyjny.
Tak tak jakby milioner mówił bezdomnemu, że pieniądze to nie wszystko.
Tyle w temacie.
B.....W - Tutaj masz filmik, jak Chad opowiada jak to 95% kobiet ma gdzieś to, że fac...
  • Odpowiedz
ja też mogę napisać, że poprosiłem jakąś Julkę ze studiów o analize zachowań z tagu :v


@Felixu: Ty no ja wiem, co to jest bait to mi nie tłumacz. Mi chodzi o to, że to co zostało tu napisane w żaden sposób nie argumentuje/nie popiera stanowiska jakie ona zajmuje. xDDD
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon
Problem leży w tym, że ludzie nie stali się przegrywami z dnia na dzień, a więc ten proces potrzebował czasu. Prawdą jest, że trwanie w przegrywie i wysrywanie swoich żali na wykopie pozostaje świadomym wyborem. Przegrywom łatwiej zasmakować rzeczywistości, jeśli winę za swoje niepowodzenie zrzucą na świat, ale z innej perspektywy zmiana wymaga czasu oraz chęci, a przede wszystkim motywacji.

Sądzę, że nie byłoby tak wielu przegrywów, gdybyśmy jako ludzie skupili
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: NO MORDO PRZECIEŻ SUPER RADY, WEŹ ZIMNY PRYSZNIC, RĄBNIJ PIĘŚCIĄ W STÓŁ.

Jesteś k*bietą, nie zrozumiesz, że facet może być nawet względnie ogarnięty życiowo, wykształcony, mieć życie towarzyskie, pasje, fajną pracę, a i tak być ignorowany przez kobietą, bo po prostu jest przeciętny/nieatrakcyjny. Bo różowe mogą nie robić nic, pracować na kasie w żabce po ogólniaku i tak znajdą sobie rycerza, który przymknie na to oko tylko ze względu na
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: nie wiedziałam że na analityków bezpieczeństwa systemu w banku wybierają chadów o iq 50
@JestemPrzegrany: nie powiedziałabym że wygląda jak gówno ale nie będę polemizować bo pewnie ćwiczysz tyle skoro potem płacz że wygląd nie halo...
@KrzyzowiecAlfred: jedyna wypowiedź z sensem

Tak myślałam że zleci się tutaj masa która metodą wyparcia będzie forsować swoje( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz