Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, czwarta część mojego kursu Spring Boota jest już dostępna. Tym razem mówię o tym, jak działa Spring Data.

Nie wrzucam tu wszystkich części, żeby nie spamować (link jest z playlisty, więc łatwo znaleźć inne części).

https://www.youtube.com/watch?v=WIMCuNYfdE4&list=PLLIGVl2WVN6ugud2cc3OShwWoTt65jzSL&index=5

#spring #programowanie #java #naukaprogramowania #programista15k #nullpointerexception
mateuszd - Cześć Mireczki, czwarta część mojego kursu Spring Boota jest już dostępna....
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateuszd: mam nadzieje, że nie porzucisz pomysłu tej serii i go poprowadzisz do końca (czyli tam np 60 odcinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)), bo niektórzy zaczynają jakieś kursy, kilka odcinków i koniec, mam nadzieje że Tobie się uda wytrwać
@MrFisherman: To nie jest kwestia wytrwania. To kwestia czasu i pieniędzy :D Czasu, bo robienie takiego kursu jest czasochłonne, dlatego większość ludzi odpuszcza po kilku odcinkach. Pieniędzy, bo jak spędzasz nad czymś dużo czasu, a w ty czasie mógłbyś zarabiać pieniądze, robiąc coś mniej wartościowego... A tak na poważnie to jeszcze kilka odcinków na pewno powstanie. Staram się poruszać ciekawe "życiowe" zagadnienia, więc myślę, że wiele ciekawych treści jeszcze przed nami
@MrFisherman: Dzięki za sugestię. Ten kurs będzie jeszcze miał kilka odcinków, nie wiem ile i nie mogę powiedzieć, co w nich będzie, ale będą w podobnym stylu ;) W najbliższym czasie będę rozwijał kanał, także będę robił płatne kursy "za przyzwoite pieniądze". Zobaczymy jak wszystko się rozwinie.