Wpis z mikrobloga

Mirki jaka yerba smakowa na początek dla nowicjusza? Tak wstępnie myślałem o Taragui Maracuya oraz CBSe Silueta Naranja albo CBSe Frutos Tropicales .Nadadzą się? Oraz powiedzcie czy na początek wystarczy taki najtańszy zestaw z allegro bombilla + matero czy samą bombille kupić lepiej na początek (jak tak to jaką) i ew. pić z kubka? Proszę o rady dla nooba. Pozdro

#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba
  • 13
  • Odpowiedz
@Bolostolo: Zależy co kto lubi. Ja kocham piach w mordzie wiec żłopie tylko tanie paragwajki. Jak widzę same liście patyki czy coś smakowego to mnie mdli. Ale jak klasyk na początek to poszukaj jakiejś Despalada
  • Odpowiedz
@Bolostolo: sama Bombilla zdecydowanie.
Mi smakuje Pajarito z cytryna i mięta, czuć sama miętę ;) wszyscy polecają Amandę cytrynowa. CBSE Pomelo tez na początek powinna być ok. Odradzam Frutos Tropicales, mi nie podeszła zupełnie.
  • Odpowiedz
@CatHater:

wszyscy polecają Amandę cytrynowa

Akurat na wykopie mało kto ją poleca :P Dla mnie na ciepło też kiepska, w terere zajebista.

@Bolostolo: @Andriejewicz: O ile osobiście uważam, że Pajarito jest bardzo smaczne, to na start to kiepski wybór :P Trzeba się oswoić z gorzkością, żeby docenić i polubić ten smak :)
  • Odpowiedz