Wpis z mikrobloga

#handmade #rekodzielo #chwalesie #cruxleathercraft #kaletnik #forgottenrealms #baldursgate #fronczewski #przedwyruszeniemwdrogenalezyzebracdruzyne

Obwoluta na dziennik w całości wykonana przeze mnie ręcznie ze skóry bydlęcej garbowanej roślinnie 2.5mm oraz świńskiej 0.8mm. Zapięcie na knopiki. Praca poświęcona mojej ulubionej serii gier RPG. Tylna strona na dole w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imidarium - #handmade #rekodzielo #chwalesie #cruxleathercraft #kaletnik #forgottenre...

źródło: comment_1588875927VZleiONJ1ZbJFM7pOrcvnD.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Imidarium: OPie to jest przepiękne. ja wiem, że to na użytek własny ale wejdź sobei na fora graczy albo takie z rzeczami handmade i zobacz jakie ceny zagranicą takie rzeczy osiągają :)
  • Odpowiedz
@Imidarium: Próbowałem kiedyś robić coś w skórze... lepiej się bawiłem jak wylądowałem z gębą w rynsztoku, a z każdego otworu ciekła mi jucha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
@rysownik: To zwykły zeszyt w kratkę. Można go wymienić na taki z papierem czerpanym, żeby było "klimatyczniej". Był pracą konkursową na konkurs Beamdoga i czaję się na to, by zawrzeć nim autografy aktoró, którzy dubbingowali Baldura. A przynajmniej tych, którzy jeszcze żyją :<
  • Odpowiedz