Wpis z mikrobloga

Wiem, że niektórzy ludzie nie interesują się kompletnie polityką, ale dla zobrazowania znajomym i rodzinie w jakiej bandytce politycznej żyjemy, podajcie sytuację z dzisiaj, gdzie opozycyjny marszałek Senatu musi wstrzymywać oddanie ustawy do Sejmu, aby czasem Kaczyński nie wykorzystał nieobecność posłów uczestniczących w dzisiejszej debacie prezydenckiej, do przegłosowania większością głosów ustawy o wyborach na swoją korzyść.

#polityka #4konserwy #neuropa
Pobierz Adam_Wolf - Wiem, że niektórzy ludzie nie interesują się kompletnie polityką, ale dla...
źródło: comment_1588779984pgbyIv8qZ11joZ7Lceojbz.jpg
  • 14
@kodyak: Bo nie było takiej sytuacji i ludzie się pozmieniali. Ale masz racje PiS myśli, że wszystko zawdzięcza jednej osobie w postaci Kaczyńskiego, a jestem ciekaw co by było jakby wszyscy się od niego odwrócili. W końcu by odpuścił, ale pewnie się boją na takie śmiałe decyzje
@Adam_Wolf: Za Tuska, to były afery. Ludzie się emocjonowali takimi rzeczami jak zegarek za 10k czy tekstem ''taki mamy klimat''. Człowiek mógł sobie usiąść i mieć w trąbie tę całą politykę, bo mimo wszystko wiedział, że nikt nie odwala szamba na pohybel obywatelom. Tusk umiał się wytłumaczyć z ACTA, z tego że dali ciała, że mieli inne zdanie o tym co rzeczywiście robi ten projekt. A dziś? Paaanie my wiemy lepiej
@Adu_Jean: boja sie bo ma nich cos i kariery nie zrobia a tak poza tym to im zle. Prezesura synekura itd nie smierdzi. Sam jarek nowil ze na elicie sie zawiodl juz 2007 bo nikt nie chcial forsowac jego chorych pomyslow wiec wzial ludzi z najnizszej polki ktorzy beda sie sluchac takze odejscie dla nich to samobojstwo i to jarek dobrze wie. Nawet sasin sie juz zaczynal buntowac ze bedzie kozlem
Wiem, że niektórzy ludzie nie interesują się kompletnie polityką


@Adam_Wolf: ja aż do tego stopnia, że dopiero z tego zdjęcia dowiedziałem się, że M (przełożona agenta 007) zasiada w polskim senacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za Tuska, to były afery. Ludzie się emocjonowali takimi rzeczami jak zegarek za 10k czy tekstem ''taki mamy klimat''.


@DanielAquarius: „Kradzież z OFE i afera hazardowa to małe aferki przy zegarku czy „taki mamy klimat” także nie warto wspominać. Lepiej porównać do afer ciężkiego kalibru żeby otrzymać kontekst, przecież wcale nie jestem trollem politycznym.” - taka jest moja wizja twojego dialogu wewnętrznego.