Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Aaa #!$%@?, ludzie to chyba nie chcą zarobić. Chcę kupić od typa co ma budę z narzędziami dosłownie dwie rzeczy, typ się wystawia na olx i tylko tam, ale ma sklep normalnie. Oczywiście numeru na olx nie podaje a wiadomo jak to z takim odbijaniem piłeczki przez komunikator. W opisie jak byk, że sklep do 16, podjeżdżam wczoraj, ok 15:15, maks 30 po - zamknięte. Piszę że rozumiem że sklep zamknięty albo otwarty w innych godzinach no albo się przeniósł? Gość odpisuje dzisiaj rano że sklep otwarty do 16, tylko akurat musiał wyjść wcześniej. Podjeżdżam dzisiaj, no było już z 30-40 po ale dalej dość czasu żeby kupić dwie pierdoły. Zamknięte. No to #!$%@? może by napisać że otwarte nie wiem, do 15, albo 15:30 a nie takie walenie w #!$%@?. Jakbym miał chociaż numer to bym przedzwonił wcześniej ale po co podawać, nie będę przecież pisać wiadomości jadąc przez miasto i oczekiwać że może chłop odpisze i że akurat będzie miał otwarte w godzinach pracy.
Może gość rzeczywiście ma jakieś problemy, wiem że jechałem na ostatnią chwilę ale przecież sam pisał że do 16, to niech siedzi tam #!$%@? do 16 a nie marnuje czas potencjalnych klientów. Jakoś w firmie którą prowadzi moja siostra pracownicy mają normalnie na umowie płacone za +30min, żeby byli 15min wcześniej i wychodzili 15min później, żeby nie było takich sytuacji. A typ z własnym sklepem ma #!$%@?, pewnie nikt u niego nie kupuje bo gość istnieje tylko na olx bez możliwości wysyłki. W takim razie ja też ##!$%@?, nie chce moich pieniędzy to zarobi ktoś inny.
Dziękuję za uwagę, #!$%@?łem się.
#gorzkiezale
  • 2