Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki i Mirabelki.Jako ze czeka mnie migracja z mojego numeru UK na polski szukam czegos na karte. Malo rozmawiam i smsuje, od czasu do czasu uzywam internetu ( szukam czegos z min. 10GB internetu)

Moja uwage przykula oferta nju mobile bez limitu 29 zł wg. ktorej jak nie bede dzwonil/smsowal to nie zaplace tych 29zl. Jednak niejasne jest dla mnie jak liczy sie internet. W tej taryfie obiecuja 10GB, czy te 10GB internetu mam za darmo czy tez licza go jak smsy i minuty rozmow ? Zalaczam tabelke z ich strony. Czy mam rozumiec ze mam placic 19 gr. za 1 MB transferu przed osiagnieciem tych 29zl? Co daje jakies 152 MB (???)

Dobrze to rozumiem?

#gsm #telefony #abonament #kiciochpyta #internet #njumobile
kjungst - Czesc Mirki i Mirabelki.Jako ze czeka mnie migracja z mojego numeru UK na p...

źródło: comment_1588770321qf3v3VwivMCUfWbXGKKuGt.jpg

Pobierz
  • 8
@prawdziwek: przeciez ta oferta jest zupelnie bez sensu w takim razie. Kazde odpalenie mobilnego interntu na miescie do GPSA badz sprawdzenia czegos w internecie albo kupna biletu na tramwaj zje te 150 MB w moment. To bardziej oplaca sie brac abonament 30zl co miesiac w innej sieci z nielimitowanymi rozmowami/smsami i 10-15GB neta. Ta oferta to scierwo.

A czy ktos moze sie podzielic opinia na temat sieci plush.

W tej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjungst: a nie lepiej zapłacić raz na rok i mieć dużo więcej. Tzn płacisz 360zl za nielitowane rozmowy SMS MMS w kraju +1TB internetu ważne 1 rok od aktywacji. Na miesiąc wychodzi 85GB co nie zużyjesz przechodzi na następny miesiac. To to samo co 30zl/miesiąc a dostajesz dużo więcej.
@prawdziwek: No widzisz, inne sieci maja ta sama oferte za 25 zl/msc na czas nieokreslony. To nju to sciema bo jedyna przewaga tej oferty jest niemozliwa do spelnienia. Brat mi polecal playa bo przy wiekszych doladowaniach waznosc konta znacznie sie wydluza, ale kolega archi3 tez podeslal bardzo ciekawa oferte.